< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Cafitesse - to znacznie więcej niż DOBRA kawa !

Nowości produktowe2017-04-01

​Perfekcyjne rozwiązania dla hoteli, centrów konferencyjnych, firm, bankietów, zakładów pracy i biur !

Jako wyłączny przedstawiciel w Polsce światowego koncernu Jacobs – Douwe Egberts (JDE) jesteśmy w Polsce liderem w rozwiązaniach kawowych (kawa śniadaniowa i konferencyjna) dla hoteli i centrów konferencyjnych oraz dla firm bankietowych oraz biur i zakładów pracy.

Nasze systemy serwowania kawy są konkurencyjnym rozwiązaniem pod względem:

  • szybkości działania (do 400 porcji kawy na godzinę z jednego ekspresu),
  • jakości kawy (niezmienna i najwyższa jakość kawy w filiżance, pełna higiena mleka)
  • ekonomii produktów (ceny i 100% kontroli zużycia)
  • przyjaznej obsługi (czas serwisu, szybkość uzupełniania ekspresu i bezawaryjność).

Udostępniamy nasze ekspresy na nieodpłatne testy i zapewniamy 100% zadowolenia naszym Klientom.

Hello Coffee jest Oficjalnym, Wyłącznym Operatorem systemów CAFITESSE Jacobs – Douwe Egberts w Polsce.

Hello Coffee jest dostawcą napojów gorących – kawy i herbaty -  firmy Jacobs – Douwe Egberts oraz systemów zimnych napojów gazowanych i niegazowanych dedykowanych dla branży hotelarskiej, centrów konferencyjnych i szkoleniowych oraz zakładów pracy i biur.

Od 2009 r. zapewniamy z sukcesem dostawy i serwis naszych urządzeń w Polsce. Nasze systemy ekspresów kawowych oferują najszybszy serwis kaw białych i czarnych poprzez stosowanie 100% naturalnej kawy płynnej pod marką CAFITESSE Jacobs i CAFITESSE Douwe Egberts. CAFITESSE to przełomowe rozwiązanie przy obsłudze śniadań w hotelach oraz przerw konferencyjnych a także serwisu kawy w dużych zakładach pracy i biurach.

Od kwietnia 2017 r. po raz pierwszy marka Jacobs ma swoje rozwiązania dedykowane dla gastronomii pod marką CAFITESSE – Jacobs.

Dzięki łatwości w obsłudze naszych ekspresów oraz bardzo wysokiej wydajności serwowania, Hello Coffee zaspakaja wszystkie potrzeby serwisu podczas śniadań w hotelach czy przerw kawowych podczas konferencji. Bogate portfolio CAFITESSE Jacobs – Douwe Egberts zapewnia 100% satysfakcji naszym Klientom. System CAFITESSE jest stosowany na całym świecie już od 55 lat w największych sieciach hotelarskich takich jak Marriot, Hilton, Radisson i jest gwarancją niezmiennej jakości serwowanych produktów.

CAFITESSE zapewnia 100% higieny w serwowaniu kaw białych na bazie mleka w płynie, eliminuje zagrożenia związane z czyszczeniem ekspresów z resztek mleka ze względu na innowacyjny system zamkniętych opakowań z mlekiem, utylizowanych w całości po ich zużyciu.

CAFITESSE zapewnia najwyższą wydajność serwowania kawy z cremą – do 400 filiżanek na godzinę.

CAFITESSE zapewnia konkurencyjne ceny i bezawaryjność swoich urządzeń oraz minimalny czas przygotowania ekspresów do pracy oraz ich czyszczenia.

Hello  Coffee oferuje Klientom gastronomicznym i instytucjonalnym produkty kawowe pod marką Jacobs i Douwe Egberts herbaty pod marką Pickwick oraz wodę pod marką Kocham Wodę.pl 

Nasz zespół zapewnia najwyższą jakość obsługi technicznej i handlowej. Wszystkie nasze rozwiązania chętnie przetestujemy u Państwa podczas niezobowiązujących montaży próbnych zarówno ekspresów jak i dyspenserów do wody gazowanej i niegazowanej.

Hello Coffee zapewnia również wynajem swoich urządzeń poprzez firmę Gastro Magic, która jest autoryzowanym dystrybutorem wynajmu naszego sprzętu i oraz zapewnia dostępność produktów CAFITESSE 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ZAPEWNIAMY 100% SATYSFAKCJI NASZYM KLIENTOM KORZYSTAJĄCYM Z ROZWIĄZAŃ CAFITESSE JACOBS -  DOUWE EGBERTS (JDE).

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS