Portal Gastronomiczny

HOST2024

HOST 2024 w Cukrowni Żnin już w czerwcu !

Spotkajmy się na jedynym takim wydarzeniu łączącym branżę hotelarską i gastronomiczną w jednym miejscu!

Wydarzenie będzie pełne inspirujących prelekcji prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży, stref tematycznych z udziałem kilkudziesięciu wystawców, a także warsztatów i konkursów kulinarne dla profesjonalistów oraz młodych kucharzy. To doskonała okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności, ale również do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń podczas integracyjnych spotkań.

W ramach wydarzenia odbędą się również prestiżowe konkursy kulinarnego rzemiosła. W konkursie Host Professional zmierzą się szefowie kuchni oraz kucharze pracujący w restauracjach hotelowych, prezentując coraz wyższy poziom serwowanych dań. Natomiast młodsze załogi kucharzy będą miały szansę wykazać się swoimi umiejętnościami w konkursie Host School, otwartym dla uczniów szkół gastronomicznych na różnych etapach edukacji.

Nie zabraknie również interesujących prelekcji, których celem jest przekazanie praktycznej wiedzy, zastosowania w codziennej pracy oraz pogłębienie tematów związanych zarówno z branżą hotelarską, jak i gastronomiczną.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Rezerwuj swój pobyt już teraz i dołącz do naszego niezwykłego wydarzenia HOST 2024, gdzie połączymy pasję, talent i profesjonalizm w jednym miejscu.

Szczegóły
https://www.cukrowniaznin.pl/host-2024

HOST2024
Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?

 

Fun dining. Prosto i genialnie Przemysław Klima

Udostępnij

Inne

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

EXPO SWEET już w tym miesiącu!