< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Ryby marki Abramczyk – filet z dorsza grenlandzkiego

Nowości produktowe2011-01-24


Dorsz grenlandzki – czarniak – jako zdrowa i pożywna ryba łowna zawsze miała duże znaczenie w rozwoju cywilizacji wybrzeży północnego Atlantyku, będąc „chlebem powszednim” wielu społeczeństw. W chwili obecnej jest nadal jedną z najważniejszych ryb poławianych w Morzu Norweskim. Smak i jakość mięsa tej ryby są bardzo podobne do świetnie znanego i bardzo lubianego dorsza bałtyckiego.

Ryby i owoce morza marki Abramczyk są produktami najwyższej jakości. Ich doskonałe walory smakowe i odżywcze wynikają z rygorystycznego podejścia do warunków ich połowu i transportu oraz wyboru odpowiednich odmian danych gatunków. Większość z nich żyje bowiem w krystalicznie czystych wodach oceanów lub pochodzi z ekolgicznych hodowli, w których stosuje się wyłącznie wyselekcjonowany pokarm, co w sposób bezpośredni wpływa na jakość produktów.

Bycie innowacyjnym oznacza, że wszelkie działania o takim charakterze muszą być wciąż kontynuowane i rozwijane. Obecnie ABRAMCZYK Sp. z o.o. chce zaprezentować swoim klientom pakiet zmian składających się na całościowy program pt. „Dużo Ryby – Mało Wody”.
ABRAMCZYK Sp. z o.o. postanowiło przeciwstawić się złej praktyce sprzedaży produktów mrożonych, które są pokrywane zbyt dużą warstwą glazury lodowej. Konsekwencją fałszywie pojmowanego interesu klientów jest obecność na półkach sklepowych produktów posiadających na sobie 25% do niemal 35% glazury lodowej, podczas gdy poziomem zabezpieczającym produkty przed wyschnięciem jest 10%. Uważam, że wprowadzanie klientów w błąd jest rzeczą niedopuszczalną i nie może być akceptowane przez ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Od 14.02.2011 najpopularniejsze pozycje asortymentowe ABRAMCZYK Sp. z o.o. będą oferowane z mniejszym poziomem glazury ochronnej tj. dotychczasowe opakowania 1000g. (750g. produktu netto) zostaną zastąpione opakowaniami 850g. (765g. produktu netto), zaś opakowania 600g. (450g. produktu netto) zostaną zastąpione opakowaniami 500g. (450g. produktu netto).
Faktyczna ilość oferowanych w opakowaniach marki ABRAMCZYK® ryb i owoców morza pozostanie na niezmienionym poziomie lub ulegnie zwiększeniu. Ceny dla nowych produktów pozostaną na niezmienionym poziomie lub w uzasadnionych przypadkach ulegną obniżeniu. O szczegółach propozycji zostaną Państwo poinformowani przez obsługujących Państwo specjalistów ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Gramatura: 1000g
Cena: 19,69 zł

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS