Portal Gastronomiczny

BRIAN MARK HANSEN

Szef Brian Mark Hansen w polskiej selekcji do Bocuse d’Or

Szef BRIAN MARK HANSEN tegoroczny 2023 zwycięzca finału w Lyonie, w tym roku zasiądzie w jury polskiej selekcji Bocuse d’Or.

Szef Brian zamelduje się w Krakowie w roli Przewodniczącego Jury Technicznego aby swoim doświadczeniem wesprzeć startujących kucharzy i ocenić ich według najwyższych standardów Bocuse d’Or. Dla finalistów będzie to też doskonała okazja aby zyskać doświadczenie jak idealnie przygotować się do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Szef Hansen od urodzenia był blisko gastronomii bo jego rodzice prowadzili hotel gdzie tata gotował, a mama była kelnerką i tak się zaczęła kariera zawodowa młodego Briana który do dzisiaj kontynuuje dzieło swoich rodziców spełniając się kulinarnie.

Od 20 lat jego marzeniem było wystartować w Bocuse d’Or, jego plany się spełniły w 2021 wygrywając duńską selekcje Bocuse d’Or Danmark, sukces powtórzył podczas Bocuse d’Or Europe 2022, potwierdzając swoją wyższość w Lyonie 2023!

Należy podkreślić i docenić, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz w historii konkursu Bocuse d’Or gdy ten sam szef kuchni wygrywa europejską selekcje i grande finale w jednej edycji !!!

Tym samym szef Brian dołączył do panteonu Bocuse d’Or Winners naszego Partnera Honorowego.

Jest to powód do dumy, że tak utytułowany szef kuchni przyjął nasze zaproszenie i jest gotowy podzielić się z polskimi szefami kuchni swoim doświadczeniem już 9 listopada podczas Targi Horeca w Krakowie! 👌

Obecność tej rangi szefa kuchni w jury polskiej selekcji Bocuse d’Or podkreśla tylko rosnącą pozycję w świecie tego wielkiego konkursu.

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Szef kuchni Dominik Brodziak świętuje 30 - lecie pracy zawodowej

 

Tork wprowadza na rynek nowy system odświeżaczy powietrza -TorkAirFreshner

 

EMPIRYCZNY PRZEWODNIK PO RESTAURACJACH podczas Made For Restaurant

Udostępnij

Inne

 

Kuchnia polska wczoraj i dziś - rozmowa z Bogdanem Gałązką

 

Juan Guillamón: „Kucharz nie karmi, kucharz podnieca gościa”