< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Gotowe desery Debic: oszczędność czasu i doskonały smak!

Nowości produktowe2013-05-28

Debic, belgijska marka produktów mlecznych dla gastronomii, należąca do koncernu FrieslandCampina, oferuje nie tylko szeroki wybór śmietan, ale także linię płynnych, gotowych do użycia deserów pakowanych w wygodne, 1-litrowe butelki: Tiramisù, Crème Brûlée, Parfait oraz Panna Cotta. Produkty te stanowią alternatywę dla samodzielnie przygotowywanych popularnych deserów, których przyrządzenie zajmuje sporo czasu, natomiast stosowanie gotowych deserów ogranicza się do kilku prostych kroków.  

Ponad połowa klientów restauracji zamawia deser do posiłku. Mimo to kucharze nie zawsze mają możliwość poświęcenia deserom wiele czasu (nie mówiąc o posiadaniu osobnego personelu odpowiedzialnego za desery) - są zbyt zajęci przygotowaniem zróżnicowanej karty dań, łączącej wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Oferowane bazy do deserów marki Debic zapewniają oszczędność czasu, dzięki czemu kucharze mogą skupić się na karcie dań. Ponadto asortyment deserów Debic skutecznie obala powszechne przekonanie, że jakość gotowych deserów jest niższa. Gotowe desery Debic niemal niczym się nie różnią - pod względem smaku i konsystencji - od deserów domowej roboty.  

Debic to międzynarodowa marka produktów mlecznych firmy FrieslandCampina o ponad 40 letniej tradycji. Portfolio marki Debic to m.in. tradycyjne śmietany oraz śmietany do zastosowań specjalnych, śmietany w sprayu, masło, jak również linia błyskawicznych baz do deserów. Debic to wiodąca marka w branży produktów mlecznych dla profesjonalnego przemysłu gastronomicznego w ponad 22 krajach europejskich. W latach 80. XX-ego wieku Debic, jako pierwsze przedsiębiorstwo, wprowadził na rynek śmietanę przeznaczoną specjalnie do gotowania. Od tamtej chwili marka Debic stała się synonimem śmietany dla zawodowych kucharzy.  

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Debic w Polsce jest firma Farutex. Więcej informacji oraz pełna oferta produktów marki Debic dostępne są www.farutex.pl.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS