< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Warzywa SOUS-VIDE w ofercie Bonduelle Food Service!

Nowości produktowe2013-05-20

 


Firma Bonduelle znana przede wszystkim z warzyw mrożonych, stale dąży do udoskonalania swoich produktów, aby dostarczyć konsumentom warzywa najwyższej jakości. Podążając za trendami, od maja w ofercie Bonduelle Food Service klienci znajdą innowacyjną gamę WARZYW PAKOWANYCH PRÓŻNIOWO (SOUS-VIDE).

Do tej pory na rynku dostępna była tylko kukurydza pakowana próżniowo, z której de facto firma Bonduelle jest znana. Teraz do gamy warzyw Pakowanych Próżniowo dołączają kolejne warzywa: Marchewka Tarta, Seler Tarty, Buraczki Tarte, Buraczki w Kostkach, Biała Fasola, Czerwona Fasola. To zupełna nowość na polskim rynku!

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii do produkcji warzyw potrzebna jest minimalna ilość zalewy. W efekcie warzywa nie pozostają w długim kontakcie z wodą i zachowują naturalne walory: smak, intensywny kolor, chrupiącą teksturę oraz wartości odżywcze, a ich jakość jest zbliżona do warzyw świeżych.
Warzywa Pakowane Próżniowo Bonduelle Food Service dostępne są w puszkach o pojemności 3100 ml. Warto wiedzieć, że optymalny, nowy na polskim rynku format puszki o pojemności 3100 ml, to nawet do 44% więcej warzyw w porównaniu z tradycyjną puszką warzyw konserwowych 2650 ml. Nowy format jest zaledwie o 2,5 centymetra większy od tradycyjnego, a różnica w wadze jest znacząca i wynika ona z faktu, że w produktach SOUS VIDE nie ma wody, są tylko warzywa!

Warzywa w puszkach są łatwe do przechowywania, mają solidne opakowania, które chronią je przed uszkodzeniami.  Można je przechowywać w temperaturze pokojowej. Mają długi termin przydatności. 


Warzywa Pakowane Próżniowo Bonduelle są idealnym składnikiem sałatek i surówek. Czas przygotowania jest skrócony do minimum. Wystarczy otworzyć puszkę, przełożyć warzywa do naczynia i przyprawić. Bez odcedzania! Ze względu na piękne cięcie warzywa polecane są również do fantazyjnych kompozycji na talerzu! Doskonale sprawdzają się do zastosowania na ciepło.


Warzywa Pakowane Próżniowo Bonduelle Food Service powstały z myślą o profesjonalistach z branży gastronomicznej. Amatorzy chrupiących warzyw o naturalnym smaku, zapachu i kolorze, bogatych w witaminy oraz sole mineralne, z pewnością będą pod wrażeniem nowej jakości warzyw konserwowych, tym razem SOUS-VIDE!

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę www.bonduelle-foodservice.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS