Portal Gastronomiczny

ALT Krzysztof Drabik

Krzysztof Drabik żonglując zdobył Kilimandżaro

Kolejna akcja charytatywna barmana o wielkim sercu


Z ogromną radością informujemy o nowym niesamowitym rekordzie Krzysztofa Drabika, który 15 lipca o godz. 17.00 wraz ze swoją drużyną wszedł na najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro, (5895 m n.p.m.)!
Celem akcji było zebranie funduszy na rzecz kenijskiej Fundacji Help Furaha, która planuje budowę w Kenii centrum rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami.
Była to już kolejna, chociaż tym razem chyba najtrudniejsza akcja charytatywna Krzysztofa, w 2017 r. żonglował butelkami, pokonując linię brzegową nad Bałtykiem i już wtedy wiedzieliśmy, że jest to człowiek niezwykle zdeterminowany, który nie boi się wysiłku, ani trudów, które spotyka na swojej drodze.

W pięciodniowej wyprawie Krzysztofowi towarzyszyli: Maggie Ankowska, Paweł Kalbarczyk i Krzysztof Drobny, całej ekipie gratulujemy wytrwałości !!!

Jeśli chcielibyście wspomóc akcję, poniżej znajdziecie link do „zrzutka.pl” –
https://zrzutka.pl/22e5ty?fbclid=IwAR1hvV081EKkiqu755L3VUK65lM_bMkU5kIDk2T4Xogozz7zAdqPhPQyaFc

zdjęcia: https://www.facebook.com/krzysztof.drabik.92

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Rozwój i równowaga ze szczyptą emocji na targach POLAGRA

 

Lista uczestników konkursu "Czas na rybę

 

TROPHÉE MILLE POLSKA 2023 – ZGŁOSZENIA DLA SZKÓŁ!

Udostępnij

 

Rozwój i równowaga ze szczyptą emocji na targach POLAGRA

 

TROPHÉE MILLE POLSKA 2023 – ZGŁOSZENIA DLA SZKÓŁ!