Portal Gastronomiczny

Weronika Gurynow zdobyła złoty medal podczas IKA Culinary Olimpics!


Gratulujemy Weronice Gurynow oraz całej drużynie Junior Poland Culinary Team & Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni z Polski z okazji pierwszego historycznego złota na IKA Culinary Olympics 2024 w Stuttgarcie!

To niezwykłe osiągnięcie, które wznosi polską kuchnię na międzynarodową scenę kulinarnej sztuki. Jesteśmy dumni z Waszego talentu i determinacji! Trzymamy kciuki za seniorów z Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy w nadchodzących konkurencjach. Polska kuchnia wciąż zdobywa serca i podniebienia na całym świecie!

Biografia

Weronika Gurynow obecnie uczęszcza do Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego im. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie. Zdobyła pierwsze miejsca na dwóch konkursach kulinarnych dla szkół gastronomicznych („’Les chefs en or – polska edycja” oraz „Konkurs na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty certyfikowane”). Wraz z kadrą juniorów zdobyła dwa srebrne medale podczas Villeroy & Boch Culinary World Cup 2022. Oprócz tworzenia dań, jej pasją jest także fotografia kulinarna. Swoje umiejętności wykorzystała podczas tworzenia książki „Staropolskie słodycze”, gdzie odtwarza desery z kuchni staropolskiej. Inspiruje ją łączenie tradycji z nowoczesnością.#PolskaKuchnia #IKA2024 #CulinaryOlympics #Złoto #Sukces #WeronikaGurynow #Dumni #KucharzePolski

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli

Udostępnij

Inne

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Zwycięzcy konkursu „Mięsne Specjały Polskiej Kuchni - Instytut Kulinarny Transgourmet”!