Portal Gastronomiczny

Weronika Gurynow zdobyła złoty medal podczas IKA Culinary Olimpics!


Gratulujemy Weronice Gurynow oraz całej drużynie Junior Poland Culinary Team & Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni z Polski z okazji pierwszego historycznego złota na IKA Culinary Olympics 2024 w Stuttgarcie!

To niezwykłe osiągnięcie, które wznosi polską kuchnię na międzynarodową scenę kulinarnej sztuki. Jesteśmy dumni z Waszego talentu i determinacji! Trzymamy kciuki za seniorów z Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy w nadchodzących konkurencjach. Polska kuchnia wciąż zdobywa serca i podniebienia na całym świecie!

Biografia

Weronika Gurynow obecnie uczęszcza do Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego im. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie. Zdobyła pierwsze miejsca na dwóch konkursach kulinarnych dla szkół gastronomicznych („’Les chefs en or – polska edycja” oraz „Konkurs na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty certyfikowane”). Wraz z kadrą juniorów zdobyła dwa srebrne medale podczas Villeroy & Boch Culinary World Cup 2022. Oprócz tworzenia dań, jej pasją jest także fotografia kulinarna. Swoje umiejętności wykorzystała podczas tworzenia książki „Staropolskie słodycze”, gdzie odtwarza desery z kuchni staropolskiej. Inspiruje ją łączenie tradycji z nowoczesnością.



#PolskaKuchnia #IKA2024 #CulinaryOlympics #Złoto #Sukces #WeronikaGurynow #Dumni #KucharzePolski

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?

 

Fun dining. Prosto i genialnie Przemysław Klima

Udostępnij

Inne

 

Winterhalter przedstawia: nowe zmywarki tunelowe z Serii MT.

 

Premiera książki „Tutto Il Mare i Ryby i Owoce Morza” - Makro