Portal Gastronomiczny

III_Torunski_Bal_Charytatywny_fot_Julia_Marszewska_Media_o_Clock-34

Trzeci Toruński Bal Charytatywny – wyjątkowy wieczór na Rzecz Domów Dziecka „Młody Las”

W dniu 9 lutego br. w prestiżowym Copernicus Toruń Hotel odbył się Trzeci Toruński Bal Charytatywny, który w sposób niezwykły zjednoczył społeczność na cele dobroczynne. Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia było zebranie funduszy na zakup nowego samochodu dla podopiecznych Domów Dziecka „Młody Las”.

Bal objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego przyciągnął licznych gości, gotowych wesprzeć szczytny cel.

Organizatorzy Balu – Iga Sarzyńska-Komorowska, Copernicus Toruń Hotel oraz Redakcja Papaja.pl – zadbali o to, by każdy uczestnik poczuł się wyjątkowo w ten wieczór, zapewniając moc niespodzianek i rozrywek.

Wyśmienita kolacja degustacyjna, przygotowana przez wybitnych mistrzów kulinarnych pod przewodnictwem szefa kuchni Hotelu Copernicus, była jednym z głównych punktów wieczoru.
W tym roku autorskie menu zaserwowali:
amuse boucheLabnech & kawior, Marcin Szukaj Kuchnia by Marcin Szukaj;
przystawka – Pstrąg łososiowy Dawid Wojciechowski – Copernicus Toruń Hotel Restauracja SALT,
danie główne Udko z gęsi & foie gras Ariel Gomez Carusso 4 Pory Roku;
deserOwoce i biała czekolada – Michał Doroszkiewicz OVO Pracownia Cukiernicza,
stacja live cooking – sushi Mateusz Bieliński z TAKO Yaki Sushi Bar, zasługując tym samym na gromkie brawa i słowa uznania.

Nie można zapomnieć o wspaniałych barmanach ze SkyBar, którzy dbali o dobry nastrój gości przy barze, serwując wyborne drinki wirtuozerskim stylem.

Po kolacji nadszedł czas na część muzyczną. Gościem specjalnym była artystka, znana z przeboju „Słucham Cię w radiu co tydzień” Anna Karwan, która porwała wszystkich do tańca i wspólnego śpiewu. Muzyczne atrakcje dostarczył też, mistrz świata DJ-ów International DJ Association Steve Nash.

Kulminacyjnym momentem wieczoru była licytacja, poprowadzona przez aktorkę telewizyjno-teatralną Joannę Brodzik, a wspierali ją Tomasz Purol i Maciej Komorowski. Goście licytowali z ogromnym zaangażowaniem, osiągając imponujące kwoty. Największym powodzeniem cieszyły się grafii Andrzeja Mleczki. Wśród licytowanych przedmiotów, znalazły się również obrazy toruńskich artystów, m.in. Edgara Jerzego Pilla, voucher na pobyt w Jurcie Kołbielskiej, voucher do hotelu SHUUM, płyta z autografem Anny Karwan, suknia Ewy Wachowicz, vouchery do restauracji w Toruniu, Bydgoszczy i Sopocie, warsztaty kulinarne z Joanną Brodzik, pobyt w Lublinie, vouchery na tatuaże i zabiegi kosmetyczne.

Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników udało się zebrać ponad 216 tysięcy złotych, co pozwoli zrealizować cel balu, czyli zakup samochodu TOYOTA PROACE VERSO – Toyota Bednarscy.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim gościom za hojność i wspaniałą atmosferę, a także osobom oraz firmom, które kolejny raz wsparły to wyjątkowe wydarzenie. Trzeci Toruński Bal Charytatywny na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników, będąc nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale przede wszystkim aktem wielkiej życzliwości i dobroci serca, co idealnie łączy się z przypadającym już niedługo dniem Świętego Walentego.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/mediaoclock
https://www.facebook.com/juliamarszewskafoto
https://www.instagram.com/MEDIA_O_CLOCK/
https://www.instagram.com/marszewskajulia

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich

Udostępnij

Inne

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich