Portal Gastronomiczny

The Special Event Gala Awards Papaja.pl

THE SPECIAL EVENT GALA AWARDS NOMINACJA DLA WKR !

W dniu 15 lutego 2024 roku w stolicy Teksasu, Austin odbyła się tegoroczna edycja The Special Event Gala Awards, której finalistą został konkurs Wielkopolski Kucharz Roku.

Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla tych, którzy swoją ciężką pracą, kreatywnością i pasją wnoszą wkład w branżę eventową i cateringową na całym świecie.
Wydarzenie, przez wielu uznane za noc Oscarów w branży eventowej, staje się okazją do uhonorowania tych, którzy ustanawiają nowe standardy doskonałości, a organizowane przez nich eventy na długo pozostają w pamięci uczestników. „Wielkopolski Kucharz Roku został wyróżniony w kategorii Sustainability in Events i miał trzech konkurentów z USA i Kanady. Kapitułę Konkursu na tej niezwykłej uroczystości w Teksasie reprezentowali Joanna Ochniak i Tomasz Purol.

To historyczny moment dla naszego konkursu, bowiem po raz pierwszy inicjatywa kulinarna z Polski zyskała uznanie na arenie międzynarodowej, dodatkowo w zupełnie nowej kategorii. Konkurs został doceniony i wyróżniony za zaangażowanie w promowanie zrównoważonego rozwoju gastronomii oraz politykę równości, przyjaźni, jedności i braku dyskryminacji. Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim laureatom, a zwłaszcza naszym kanadyjskim konkurentom ”Innovate Canada”, którzy otrzymali nagrodę w naszej kategorii.

Łącznie nagrody przyznano w 17 kategoriach, m.in. takich jak najlepszy design, najlepszy catering w lokalu i na zewnątrz, społeczny event ze zbiórką pieniędzy, mikroimpreza roku z cateringiem, wydarzenie towarzyskie roku, wesele roku, a także za życiowe osiągnięcia w dziedzinie projektowania i organizacji eventów.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, absolutnie wszystkim, którzy od 10 lat współtworzą, wspierają i kibicują Wielkopolski Kucharz Roku – Konkurs im. Rafała Jelewskiego, to dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu ten zaszczyt zaistnienia na amerykańskiej scenie „Oscarów Eventowych” mógł się wydarzyć.

Nie zamierzamy zakończyć amerykańskiej przygody na samym wyróżnieniu i gratulacjach. Mamy w planach spróbować szczęścia w kolejnej edycji the Special Event Awards. Zanim to jednak nastąpi z radością i entuzjazmem zapraszamy na IX edycję konkursu Wielkopolski Kucharz Roku 2024. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca br. w hotelu Edison w Baranowie koło Poznania, czekamy na Wasze zgłoszenia. Szczegóły na stronie www.konkursykulinarne.pl.

ZAPRASZAMY

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Inne

 

Litwa nowy kierunek dla miłośników dobrych smaków – kolejny kraj bałtycki w przewodniku Michelin

 

Bartłomiej Pawlikowski i Marcin Klóska zwyciężyli w Mistrzostwach Polski w Przyrządzaniu dziczyzny!