Portal Gastronomiczny

Nespresso – kolekcja ekspresów Vertuo Pop

Wielu z nas żyje w przeświadczeniu, że jedynie duży ekspres jest w stanie przygotować dobrą kawę, a za jej świeży aromat odpowiada zmielenie jej tuż przed parzeniem. Czy naprawdę tylko duże urządzenia, korzystające z wysokiego ciśnienia, mogą przygotować najlepszą kawę? Ekspresy Nespresso z kolekcji Vertuo Pop wykorzystują zaawansowaną technologię, dzięki której przy użyciu jednego przycisku przygotujemy wysokiej jakości kawę ze świeżo zmielonych ziaren, zamkniętych w aluminiowej kapsułce.

KLASYCZNE ESPRESSO CZY DUŻY KUBEK?


Z Nespresso VERTUO POP przygotujesz aromatyczną kawę w 4 rozmiarach, od małej filiżanki, aż po duży kubek. Od przepisów na ciepło po kawę mrożoną. Ten kompaktowy ekspres da Ci nieograniczone możliwości delektowania się niezapomnianym smakiem świeżej kawy. Wypróbuj ponad 30 rodzajów kaw w ofercie Nespresso.

Vertuo Pop Machine


Dzięki technologii Centrifusion™ możesz cieszyć się codziennie idealną kawą. Ekspres VERTUO POP odczytuje kod kreskowy z kapsułki i dopasowuje wszystkie parametry parzenia (ilość i temperaturę wody oraz liczbę obrotów). To prostsze niż myślisz – wystarczy jeden przycisk.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DLA PERFEKCYJNEJ KAWY

Vertuo Pop Machine Colors
MINIMALISTYCZNY DESIGN

Kompaktowy rozmiar oraz nowoczesny design ekspresu VERTUO POP idealnie wpasuje się we wszystkie wnętrza. Salon czy kuchnia – każde miejsce i każdy moment są dobre na delektowanie się ulubioną kawą. A ty, gdzie go ustawisz?

STWORZONY Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO


Kawa, którą pijesz dzisiaj, może smakować lepiej, kiedy zadbasz o wspólnie jutro. Ekspres VERTUO POP jest zrobiony z materiałów pochodzących w 35% z recyklingu oraz wyłącza się po 2 minutach braku aktywności, aby redukować zużycie energii. Pamiętaj o recyklingu – zużyte kapsułki oddaj w Butiku Nespresso lub kurierowi, odbierając swoje kolejne zamówienie.

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Wielkopolski Kucharz Roku 2023 - lista uczestników i skład jurorów

 

Paryskie smaki w restauracji Rynek

 

Concordia Taste jako jedna z najlepszych w Europie - wyróżniona w The Guardian

Udostępnij

 

Czy Twoja szafa chłodnicza to potrafi?

 

Aromatyczny, kwiatowy koktajl Frontera Spritez