Portal Gastronomiczny

Nespresso – kolekcja ekspresów Vertuo Pop

Wielu z nas żyje w przeświadczeniu, że jedynie duży ekspres jest w stanie przygotować dobrą kawę, a za jej świeży aromat odpowiada zmielenie jej tuż przed parzeniem. Czy naprawdę tylko duże urządzenia, korzystające z wysokiego ciśnienia, mogą przygotować najlepszą kawę? Ekspresy Nespresso z kolekcji Vertuo Pop wykorzystują zaawansowaną technologię, dzięki której przy użyciu jednego przycisku przygotujemy wysokiej jakości kawę ze świeżo zmielonych ziaren, zamkniętych w aluminiowej kapsułce.

KLASYCZNE ESPRESSO CZY DUŻY KUBEK?


Z Nespresso VERTUO POP przygotujesz aromatyczną kawę w 4 rozmiarach, od małej filiżanki, aż po duży kubek. Od przepisów na ciepło po kawę mrożoną. Ten kompaktowy ekspres da Ci nieograniczone możliwości delektowania się niezapomnianym smakiem świeżej kawy. Wypróbuj ponad 30 rodzajów kaw w ofercie Nespresso.

Vertuo Pop Machine


Dzięki technologii Centrifusion™ możesz cieszyć się codziennie idealną kawą. Ekspres VERTUO POP odczytuje kod kreskowy z kapsułki i dopasowuje wszystkie parametry parzenia (ilość i temperaturę wody oraz liczbę obrotów). To prostsze niż myślisz – wystarczy jeden przycisk.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DLA PERFEKCYJNEJ KAWY

Vertuo Pop Machine Colors
MINIMALISTYCZNY DESIGN

Kompaktowy rozmiar oraz nowoczesny design ekspresu VERTUO POP idealnie wpasuje się we wszystkie wnętrza. Salon czy kuchnia – każde miejsce i każdy moment są dobre na delektowanie się ulubioną kawą. A ty, gdzie go ustawisz?

STWORZONY Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO


Kawa, którą pijesz dzisiaj, może smakować lepiej, kiedy zadbasz o wspólnie jutro. Ekspres VERTUO POP jest zrobiony z materiałów pochodzących w 35% z recyklingu oraz wyłącza się po 2 minutach braku aktywności, aby redukować zużycie energii. Pamiętaj o recyklingu – zużyte kapsułki oddaj w Butiku Nespresso lub kurierowi, odbierając swoje kolejne zamówienie.

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Cezary Nowak z Krakowa wyruszy na World Class w Szanghaju

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

Udostępnij

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Letnie przygody kulinarne, czyli Inka® x Thermomix®!