Portal Gastronomiczny

chef on dor

Kto zostanie „Kucharzem ze Złota”? Już dziś finał konkursu Transgourmet – Chefs en Or 2023!

Już jutro przedstawiciele 7 krajów, w których działa Transgourmet, wezmą udział w międzynarodowym konkursie kulinarnym Chefs en Or , który odbędzie się w Instytucie Kulinarnym przy hali Selgros Warszawa-Piaseczno. Organizatorzy wydarzenia dawkowali emocje i stopniowo ujawniali nazwiska kolejnych uczestników. Teraz znamy już wszystkich! Kto powalczy o statuetkę „Kucharza ze Złota” i atrakcyjne nagrody?

Do rywalizacji przystąpią doświadczeni i ambitni Szefowie Kuchni. Będą to: Stefan Glantschnig (Austria), Jean-Yves Bournot (Francja), Raül Ruíz Ayats (Hiszpania), Florian Neumann (Niemcy), Rafał Koziorzemski (Polska), Alin Vadean (Rumunia) i Christian Oliveira (Szwajcaria). Siedmiu kandydatów, siedem odmiennych historii, siedem różnych spojrzeń na ten sam produkt, tylko jeden zwycięzca. Wygląda na to, że o sukcesie będą decydowały detale – przed jurorami naprawdę trudne wyzwanie!

Polskę będzie reprezentował Rafał Koziorzemski, współwłaściciel i Szef Kuchni sopockiej restauracji Fisherman, który specjalizuje się w kuchni lokalnej. Rafał uwielbia kulinarne eksperymenty i nietypowe połączenia smaków – z pewnością wykorzysta swoją szeroką wiedzę na temat produktów, by wyczarować na talerzu niezwykłe danie.

Zwieńczeniem konkursu organizowanego przez Transgourmet będzie Wielka Gala w sali balowej Hotelu Bellotto w Warszawie, podczas której zostaną wręczone nagrody dla laureatów. Transmisja konkursowych zmagań oraz relacja na żywo z przebiegu gali będą dostępne 31 października na stronie https://chefsenor.com/.

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Bulion na każdą porę roku – w trosce o dobre samopoczucie i urodę.

 

Litwa nowy kierunek dla miłośników dobrych smaków – kolejny kraj bałtycki w przewodniku Michelin

 

Selgros HoReCa zaprasza na Targi Gastro Hotel w Kołobrzegu

Udostępnij

 

Bartłomiej Pawlikowski i Marcin Klóska zwyciężyli w Mistrzostwach Polski w Przyrządzaniu dziczyzny!

 

Host Hotel Restaurants Cukrownia Żnin 2024 - konkurs kulinarny dla profesjonalistów oraz uczniów