Portal Gastronomiczny

eurogastro 2024

Nowy termin targów EuroGastro 2024

Biorąc pod uwagę potrzeby branży i konsultacje z wystawcami, chcielibyśmy poinformować Państwa o nowej dacie międzynarodowych targów EuroGastro.

Targi odbędą się 12-14 marca 2024 r. 

Nowy termin gwarantuje najwyższy poziom wydarzenia oraz zwiększenie atrakcyjności biznesowej dla Państwa.

Ptak Warsaw Expo po raz kolejny stanie się europejską platformą rozwoju branż HoReCa i gastronomicznej. Wszystko za sprawą największego i najważniejszego w Polsce wydarzenia, czyli EuroGastro. To trzy dni wypełnione networkingiem, pokazami, spotkaniami z międzynarodowymi gwiazdami gastronomii, a także edukacją w postaci paneli dyskusyjnych, warsztatów i prelekcji.

visitors image 1

EuroGastro to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa pozwolą na znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych dla twojej firmy.

EuroGastro to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii. Zarejestruj się i otrzymaj zaproszenie na targi.

ZAREJESTRUJ SIĘ ODBIERZ DARMOWY BILET

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Cezary Nowak z Krakowa wyruszy na World Class w Szanghaju

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

Udostępnij

Inne

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli

 

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów -08.10