Tygle and the Stars – pierwsza kolacja degustacyjna

Już w marcu w Tyglach Gdańskich rozpoczyna się wyjątkowy cykl wydarzeń kulinarnych – TYGLE and the Stars!
Podczas każdego z tych wydarzeń dania przygotowywać będą dla Was najlepsi szefowie kuchni z Polski oraz zza granicy, którzy zostali uhonorowani gwiazdkami Michelin!

Pierwszą z kolacji, która odbędzie się w dniu 15.03.2024, przygotują Artur Skotarczyk – szef kuchni MUGA oraz Michał Stężalski – szef kuchni Tygle Gdańskie.

Miejsce

Miejsce: TYGLE Gdańskie, Chmielna 10, 80-748 Gdańsk Wyspa Spichrzów
Data: 15.03.2024
Godz: 19:00
Cena: 490,00 zł/os.
Selekcja win: 240,00 zł/os.

Szczegóły menu kolacji degustacyjnej dostępne są w dyskusji niniejszego wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji na ten wieczór.
Ilość miejsc jest ograniczona, a warunkiem rezerwacji jest wniesienie przedpłaty w wysokości 100% kwoty.

+48 735 979 267

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

MADE FOR Restaurant rozwija się w kierunku pierwszego polskiego kompleksowego ekosystemu wiedzy dla HoReCa.

 

Sommelier z Holandii wygrywa Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sommelierów 2026

 

Mierzęcin Horse Show 2026

Udostępnij

Inne

 

MADE FOR Restaurant rozwija się w kierunku pierwszego polskiego kompleksowego ekosystemu wiedzy dla HoReCa.

 

Mierzęcin Horse Show 2026
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.