Portal Gastronomiczny

Targi EuroGastro 2023

Kolejna edycja najważniejszego eventu w branży gastronomicznej i HoReCa – EuroGastro!

W dniach 28-30 marca 2023 odbędzie się już 26. edycja najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa, czyli EuroGastro. To wydarzenie nie tylko integruje sektor, ale również otwiera go na innowacje.

Przez lata EuroGastro wypracowało sobie tytuł branżowego lidera. Czemu to zawdzięcza? Postawieniu na ciągły rozwój branży i innowacje, które zwiększają konkurencyjność w poszczególnych jej sektorach. Efekt ten uzyskuje dzięki współpracy z rynkowymi liderami i sięganiu po międzynarodowe nowości. To wszystko sprawia, że co roku cieszy się rosnącą frekwencją i coraz większym zainteresowaniem wystawców.

Dlaczego warto wziąć udział w EuroGastro?

Ponieważ jest to najchętniej odwiedzane wydarzenie w branży gastronomicznej i HoReCa. Event ten jest miejscem, które integruje te sektory i stwarza możliwość intensyfikacji współpracy na wielu płaszczyznach. Jego formuła oparta jest na dialogu pomiędzy wystawcami, a potencjalnymi kontrahentami. Przestrzeń Ptak Warsaw Expo daje możliwość nie tylko zaprezentowania maszyn, rozwiązań i każdego szczegółu oferty, ale również działania networkingowego, skupionego na kameralnym nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Ptak Warsaw Expo plastycznie dopasowuje się pod kreatywność wystawców. Tym samym mogą oni pokazać nie tylko drobne produkty i akcesoria, które mają w ofercie, ale również duże maszyny, rozwiązania i sprzęty, które stanowią zaplecze każdej działalności gastronomicznej. W EuroGastro każdy odwiedzający wyjdzie nie tylko pełen nowych kontaktów biznesowych, ale również wiedzy o innowacjach i trendach, które dotykają branżę.

Kogo można spotkać na EuroGastro?

Profil wystawcy EuroGastro jest szeroki i odpowiadający zapotrzebowaniu branży HoReCa oraz gastronomicznej. Podczas eventu będzie można zapoznać się z ofertami producentów wyposażenia zaplecza kuchennego (sprzęt, meble, akcesoria, odzież robocza, usługi konsultacyjne, systemy komputerowe), ale także tych działających w zakresie piekarstwa, cukiernictwa i lodziarstwa (sprzęt, akcesoria, świeże i mrożone produkty, dodatki). Dodatkowo zaprezentują się wytwórcy i dystrybutorzy żywności i napoi dla gastronomii, kawy i dedykowanego jej sprzętu, a także alkoholi i używanych przy nich produktów. Oczywiście zabraknąć nie może również przedsiębiorstw zajmujących się wyposażeniem hoteli, sal restauracyjnych i barów.

Oferta EuroGastro jest szeroka i dopasowana pod potrzeby współczesnego klienta. Dołącz do wydarzenia już dziś jako wystawca i spozycjonuj się jako jeden z branżowych liderów na największych targach gastronomicznych w Europie. Więcej informacji znajdziesz na stronie eurogastro.com.pl/zostan-wystawca.

Jeśli chcesz bezpłatnie zarejestrować się jako branżowy uczestnik, odwiedź stronę eurogastro.com.pl/rejestracja.

Kto już jest z EuroGastro?

Partnerem wydarzenia jest Maspex. EuroGastro wspierają również UNOX, Vokato, Metro Catering System, MMeiko, Bela Mesa, Bottanova i SavPol. Pełny katalog wystawców: eurogastro.com.pl/katalog-wystawców.
Papaja.pl – jest patronem medialnym wydarzenia.

EuroGastro
28-30 marca 2023
Ptak Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy

Rejestracja: https://eurogastro.com.pl/rejestracja/?gclid=CjwKCAiA9NGfBhBvEiwAq5vSyyTAaQkGgjNpkV_wJv_aWlmvj7_DHg8VH-BJn0SolaDG1PeuIYCZXxoCH8gQAvD_BwE

Targi EuroGastro 2023
Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli

Udostępnij

Inne

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli

 

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów -08.10