Portal Gastronomiczny

Ambiente-Frankfurt

Targi Ambiente, Christmasworld i Creativeworld we Frankfurcie już w styczniu!

Cały świat w jednym miejscu z kompleksową ofertą dóbr konsumpcyjnych.

Ambiente odbędą się we Frankfurcie nad Menem wcześniej niż zazwyczaj, w terminie 26-30 stycznia 2024. Styczniowa data to ukłon dla wystawców targów Christmasworld, którzy od tego roku mają swoją imprezę równolegle z Ambiente i Creativeworld.

Na Ambiente i dwóch pozostałych imprezach pojawi się w przyszłym roku ponad 4.000 wystawców z ofertą skierowaną dla 110.000 branżystów, podzieloną tematycznie na segmenty:

DINING – dekoracje i nakrycia stołowe, elementy wyposażenia kuchni, wyodrębniony segment HoReCa, GIVING – prezenty i upominki, biżuteria i akcesoria modowe i akcesoria szkolne; LIVING – pomysły aranżacji mieszkań, domów i ogrodów;
WORKING – artykuły, urządzenia i technologie biurowe.

Ponadto wyodrębniony Ethical Style by Ambiente – program dla wystawców, którzy oferują produkty ekologiczne w ramach zrównoważonego rozwoju. Wyselekcjonowani wystawcy z ofertą HoReCa i Contract Business po raz kolejny kierują pełną ofertę dla branży hotelarskiej i kontarktacji.

Równolegle odbędą się targi ozdób świątecznych i okolicznościowych Christmasworld oraz targi dla hobbystów Creativeworld.


Tu trzeba być!
Ambiente to teraz największa na świecie, poza Chinami, międzynarodowa platforma handlowa, we wszystkich sektorach, łącznie z ofertą dostawców z bardzo dużymi wolumenami sprzedaży. W 2023 roku, pierwszej edycji po pandemii, targi odwiedziło 109 491 branżystów z całego świata. Olbrzymia liczba uczestników, światowa sieć kontaktów, wyjątkowe otwarcie handlu na zakup nowych produktów oraz niezwykły mix innowacji i sprawdzonych pomysłów stanowi o wyjątkowości tych targów.

Trendy w projektowaniu wnętrz
Liczne prezentacje i wykłady pod różnym kątem przedstawią aspekty tego, co będzie istotne na rynku towarów konsumpcyjnych teraz i w przyszłości, a pracownia bora.herke.palmisano po raz kolejny przygotowała prezentację TRENDS +24, która pokaże w jakich obszarach designu będą poruszać się projektanci wnętrz.


Jak co roku Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce organizuje wyjazd na targi z pełnym serwisem. W ramach oferty: podróż samolotem lub wygodnym autokarem, noclegi w 3*hotelu
ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka doświadczonego pilota.

Więcej szczegółów o targach: na

www.ambiente.messefrankfurt.com i www.poland.messefrankfurt.com
Przedstawicielstwie Targów Frankfurt tel. +22 4943201

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich

Udostępnij

Inne

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Światowy Kongres WorldChefs 2024 w Singapurze