Portal Gastronomiczny

SMAKI PODLASIA powracają!

W dniach 9-11 października branża gastronomiczna spotka się w hotelu Oficerski Yacht Club w Augustowie aby móc obserwować zmagania dwunastu śmiałków, którzy spróbują dowieść, kto z nich jest mistrzem podlaskiej kuchni! Odbędzie się bowiem konkurs kulinarny Smaki Podlasia.

W konkursie udział weźmie 6 dwuosobowych zespołów, które będą musiały przygotować danie główne nawiązujące do regionalnej kuchni Podlasia. Formuła konkursu to BLACK BOX – zawodnicy do samego końca nie będą wiedzieli jakich produktów będą musieli użyć!

Dodatkową atrakcją dla naszych gości będzie „Starcie Gwiazd”, w którym udział wezmą Artur Lenczewski – organizator konkursu i właściciel restauracji Talerz Smaku, Joanna Brodzik– aktorka filmowa i teatralna, a także miłośniczka kuchni, autorka książki UMAMI oraz Andrzej Polan – mistrz sztuki kulinarnej, znany z programów telewizyjnych, właściciel restauracji Polana Smaków.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do konkursu organizatorzy przyjmują do dnia 31 sierpnia pod adresem

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Jedna odpowiedź

  1. Świetny artykuł. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na to miejsce . Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chciałbym wyrazić uznanie za Twój trud. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, żeby przejrzeć nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?

 

Fun dining. Prosto i genialnie Przemysław Klima

Udostępnij

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?