Portal Gastronomiczny

ALT RATIONAL

RATIONAL świętuje 50 -lecie !

Szanowni Państwo, drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele,

To niezwykły zaszczyt zwracać się do wszystkich z Państwa z okazji 50lecia istnienia RATIONAL AG. Jesteśmy przekonani, że gdyby nasz założyciel, Siegfried Meister, mógł redagować te słowa z nami, byłby głęboko poruszony. W 1973 roku, kiedy zakładał firmę, z pewnością przyświecał mu wielki cel. Świadczy o tym jego motto:

W dzisiejszych czasach firma ma prawo istnieć, jeśli spełnia swoje zadanie,
które polega na oferowaniu klientom korzyści. Jakość tej korzyści decyduje o sukcesie lub porażce.

Wierni przesłaniu, realizujemy te słowa każdego dnia.

W RATIONAL wychodzimy z założenia, że kiedy siadamy przy wspólnym stole, decydujące są 3 czynniki: 

  • towarzystwo, 
  • nastrój,
  • potrawy. 

Dzięki więziom wykształconym przez lata mamy pewność, że nigdy nie będziemy martwić się o to pierwsze. A o potrawy dbamy wspólnie z Państwem, każdego dnia.

To sprawia, że na całym świecie – od Indii, przez Chiny aż do Włoch, ponad 2 tysiące pracowników serwuje 130 milionów dań dziennie. Każde z nich stanowi małe dzieło sztuki. Nic dziwnego – sprzęty RATIONAL przygotowują kucharze dla kucharzy. Zaproszenie ich – Państwa – do procesu tworzenia było naturalną koleją rzeczy. Ktoś, kto odnajduje pasję i emocje w przygotowywaniu potraw, jest w stanie zrozumieć potrzeby osób, które każdego dnia starają się przekazać w daniach to, co najwspanialsze. W produktach zrodzonych z pasji zostawiają kawałek swojego serca.

Od 50 lat dostarczamy Państwu rozwiązania, które wywołują zachwyt na twarzach Państwa gości, a z Szefów Kuchni zdejmują brzemię monotonnych czynności i pozwalają uwalniać kreatywność.

Być może słyszeliście Państwo powiedzenie, że danie główne wędruje do brzucha, a deser – do serca. Widzimy w nim jednak odrobinę fałszu: według nas wszystkie dania przygotowane z pasją rozgrzewają przyjemnie i brzuchy, i serca. I wywołują syty, pełen satysfakcji błysk w oczach.

Ten uśmiech przy stole, to wiele mówiące „mmm!” rzuca pomost między różnicami kulturowymi, kolorami skóry i językiem, którym posługujemy się przy stole. W końcu pyszne jedzenie w każdym języku smakuje tak samo. Wszyscy kochamy świetnie zjeść.

A my kochamy to Państwu umożliwiać.

W tym miejscu chcielibyśmy Państwu podziękować

RATIONAL nigdy nie zaszedłby tak daleko, gdyby nie Szefowie Kuchni, którzy przez lata dzielili się z nami informacją o tym, co działa świetnie i radami na temat tego, co może działać jeszcze lepiej. Dzięki wsparciu restauratorów, firm cateringowych i wszystkich z Państwa, którzy zdecydowali się powierzyć część przygotowania dań sprzętom RATIONAL, możemy codziennie oferować najsmaczniejszą jakość.

Nie byłoby mowy o świetnym łańcuchu dystrybucji i sprawnym serwisie, gdyby nie nasi Dealerzy oraz partnerzy serwisowi. Dziękujemy za doskonałe wsparcie i umożliwienie nam skupienia się na tym, co kochamy najbardziej.

Skoro podziękowaliśmy, możemy złożyć życzenia. Dlatego z okazji 50lecia firmy RATONAL życzymy i Państwu, i sobie:

  • nieustannej radości, płynącej z kreatywnej pasji tworzenia,
  • wielu posiłków przy dużych stołach, w atmosferze tak gorącej jak dania główne,
  • produktów które będziemy Państwu dostarczać: aby były nie mniej doskonałe niż dania serwowane w Państwa restauracjach,
  • aby świat poza kuchnią zachwycał nas i Państwa nie mniej, niż ten w kuchni.

To zaszczyt móc towarzyszyć Państwu już od tylu lat. Obiecujemy, że postaramy się z całych sił, aby ten stan się nie zmienił. Co najmniej przez kolejnych 50 lat.

ALT RATIONAL
Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Cezary Nowak z Krakowa wyruszy na World Class w Szanghaju

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

Udostępnij

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli