Portal Gastronomiczny

ostoja chobienice

Warsztaty Kulinarne Przyjaciół Ostoi – Joanna Brodzik & Adam Lelewer

Wieczór Pełen Smaków i Świątecznej Magii w Ostoi Chobienice

02 grudnia w malowniczym majątku Ostoja Chobienice odbyły się niezapomniane warsztaty kulinarne, które połączyły pasję do gotowania, elegancję smaków i świąteczną magię. Gwiazdami wieczoru byli aktorka Joanna Brodzik oraz zastępca szefa kuchni Adam Lelewer.

ostoja chobieniceUczestnicy wydarzenia mieli okazję wziąć udział w unikalnych warsztatach, gdzie sami przygotowywali dania degustacyjne pod okiem utalentowanego szefa kuchni, Adama Lelewera, oraz pod czujnym okiem Joanny Brodzik. Atmosfera była pełna entuzjazmu i radości, a goście zostali podzieleni na grupy, aby wspólnie eksperymentować z różnorodnymi smakami i technikami kulinarnymi.

Joanna Brodzik podkreśliła, że ten magiczny wieczór nie miałby miejsca, gdyby nie jej zachwyt nad Adamem Lelewerem. Aktorka wspomniała o swoim wcześniejszym doświadczeniu obserwacji Lelewera podczas konkursu kulinarnego Wielkopolski Kucharz Roku w czerwcu. Podziwiała jego skupienie, elegancję oraz umiejętność łączenia smaków, co idealnie wiązało się z jej książką „Umami”. Joanna Brodzik z uśmiechem dodała, że wieczór ten jest ukoronowaniem ich wspólnej kulinarnej podróży, zespolonej pasją do sztuki kulinarnego tworzenia.

Majątek Ostoja Chobienice, otulony białym puchem śniegu, dodatkowo podkreślał świąteczny charakter wydarzenia. Goście mieli okazję wyrazić swoje świąteczne marzenia, tworząc atmosferę pełną magii i nadziei. Wspólne gotowanie, rozmowy i marzenia sprawiły, że wieczór ten stał się nie tylko kulinarnym doświadczeniem, lecz również chwilą wzajemnego dzielenia się radością i inspiracją.

Joanna Brodzik zakończyła wspólną biesiadę słowami, że pasja do gotowania połączyła nas wszystkich, tworząc niezapomnianą chwilę w tym magicznym miejscu. Wszyscy już teraz wiedzą, że spełnienie świątecznych marzeń jest możliwe, zwłaszcza gdy dzielą je ze wspólnymi Przyjaciółmi Ostoi.

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?

 

Fun dining. Prosto i genialnie Przemysław Klima

Udostępnij

Inne

 

Winterhalter przedstawia: nowe zmywarki tunelowe z Serii MT.

 

Premiera książki „Tutto Il Mare i Ryby i Owoce Morza” - Makro