Portal Gastronomiczny

Copernicus Toruń Hotel świętuje swoje 10-lecie

Maj jest dla nas miesiącem wyjątkowym – to właśnie w maju, 10 lat temu, wielkie otwarcie miał Copernicus Toruń Hotel. Jaka to była radość, że ten niesamowity projekt, w który ogrom pracy i serca włożyło tak wiele osób, nareszcie stał się rzeczywistością.

Nieustannie od momentu otwarcia pracujemy, doskonalimy się, rozbudowujemy nasze usługi – tak aby Copernicus Toruń Hotel był dla Was miejscem do którego chętnie wracacie.
Zapraszamy Was do wspólnej celebracji. Przygotowaliśmy wszystko to co u nas najlepsze 🙂


13.05 – urodzinowy wieczór w Restauracji Salt
Zarezerwujcie stolik i cieszcie się wyśmienitym menu przy dźwiękach muzyki na żywo w wykonaniu Joanny Wojnowskiej i Rafała „Zwierzaka” Zielińskiego (duet Sisenbro).
Dla każdego Gościa do zamówionego dania głównego Szef Kuchni Dawid Wojciechowski przygotuje wyśmienity deser niespodziankę – nawiązujący do naszego 10-lecia.
A do tego poczęstujemy Was kieliszkiem szampana, tak abyście mogli wznieść z nami toast za kolejne 10 lat funkcjonowania.

Podczas wieczoru odbędzie się także loteria – 10 voucherów na 10 lat hotelu. Do wygrania m.in. zabiegi w Blue Moon Wellness and SPA oraz Iconic Clinic, voucher do restauracji Salt, wejściówki na basen i sauny itp.

Zapraszamy w godzinach 19:00-23:00 (muzyka na żywo 19:00-22:00).
Tego dnia obowiązuje stała karta menu oraz set degustacyjny – do zamówienia na życzenie.

Każdy Gość restauracji otrzyma także bezpłatną wejściówkę (bez rezerwacji miejsca) do Klubu Stars na imprezę urodzinową. A co to za impreza?

13.05 – 10. urodziny Klubu STARS
W tym roku zabierzemy Was do starożytnego Egiptu!
Specjalnie na ten dzień przygotujemy drugą scenę muzyczną – pod gołym niebem, tak abyście mogli potańczyć przy blasku gwiazd i księżyca.
Wystąpią dla Was wyjątkowi artyści: D-JO, Saxxberry, Mr. DrumR, DJ Esto, Dj Poppy, DJ Mikesz, NF Art Agency oraz dekoracje od Sonic Art Studio.

Rezerwacja miejsc:
Tel. 516 857 514

12-14.05.2023
Oferta specjalna zabiegów w Blue Moon Wellness and SPA oraz Iconic Clinic.

SKIN MAP DIEGO DALLA PALMA – ekskluzywny zabieg włoskiej marki Diego dalla Palma, przeznaczony dla każdego typu skóry. Zabieg jest dostosowywany indywidualnie do Klienta, przez co pozwala wydobyć z pielęgnacji to co najlepsze. (czas 60 min, cena regularna 400zł, cena urodzinowa 250zł).

EYES SHIMMER/ EYES LIGTENING ICON – autorskie zabiegi na okolice oczu Iconic Clinic stanowiące połączenie właściwości luksusowych, profesjonalnych kosmetyków i światowych technologii (czas 45 min, cena regularna 350zł, cena urodzinowa 200zł).

Rezerwacja zabiegów:
Tel. 502 622 922

AROMASOUL MASSAGE – aromaterapeutyczny masaż całego ciała z wykorzystaniem wybranej przez Klienta kompozycji olejków eterycznych (czas 45 min, cena regularna 220zł, cena urodzinowa 160zł).

MASAŻ BALIJSKI – rozluźniający masaż całego ciała z masażem głowy (czas 75 min, cena regularna 280zł, cena urodzinowa 200zł).

Rezerwacja zabiegów:
Tel. 517 831 316

Będzie nam niezwykle miło jeżeli spędzicie ten weekend z nami! To będą wspaniałe urodziny!

COPERNICUS TORUŃ HOTEL
ul. Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, POLAND
www.copernicustorun.com

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Cezary Nowak z Krakowa wyruszy na World Class w Szanghaju

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

Udostępnij

 

Cezary Nowak z Krakowa wyruszy na World Class w Szanghaju

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024