Portal Gastronomiczny

Aleksander Orlowski

Alexander Orlowski otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”

Prezes Zarządu Transgourmet Polska, Alexander Orlowski, otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”. Wyróżnienie zostało wręczone 4 grudnia 2023 roku podczas spotkania świątecznego w Hotelu Andersia w Poznaniu, którego organizatorami były BCC Loża Wielkopolska, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Wielkopolski Klub Kapitału, AHK Polska oraz Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” to wyjątkowe wyróżnienie za wpływ na rozwój regionu. Pan Alexander Orlowski jest związany z Transgourmet Polska niemal od 26 lat, czyli od samego początku jej istnienia na polskim rynku. Hale Selgros obecnie w ilości 19 (kolejne otwarcie w Lubinie planowane na marzec 2024) przyciągają rocznie niemal 2 mln osób. Zakupy robią tam właściciele sklepów, restauratorzy i Klienci indywidualni.

Prezes Zarządu Transgourmet Polska został doceniony również za działalność charytatywną oraz przyczynienie się do rozwoju polskiej branży HoReCa. Strategia działalności firmy uwzględnia bowiem nie tylko aspekt sprzedażowy, lecz także poprawę standardów w gastronomii poprzez organizację wielu inicjatyw edukacyjno-rozwojowych oraz wsparcie osób potrzebujących.

Chciałbym serdecznie podziękować za to zaszczytne wyróżnienie oraz podkreślić, jak bardzo jestem dumny, że reprezentuję firmę, która zatrudnia prawie 4500 ludzi, a także jest silnie związana z Wielkopolską: ze społeczności Transgourmet Polska aż 570 pracowników to Wielkopolanie, a naszą centralę na całą Polskę mamy właśnie tu w Poznaniu – powiedział Alexander Orlowski w swoim przemówieniu podczas spotkania świątecznego.  – To dla naszej firmy nie tylko zobowiązanie do ciągłego rozwoju, ale także dowód na to, jak ważne jest dla nas wszystkich wspieranie lokalnych przedsiębiorców, sklepów osiedlowych, gastronomii i małych firm – dodał na temat nagrody.

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” została wręczona Prezesowi Zarządu Transgourmet Polska podczas spotkania świątecznego w Hotelu Andersia w Poznaniu. W wydarzeniu wzięło udział wielu gości, w tym przedstawiciele centralnych i lokalnych władz, m.in. Waldemar Witkowski (Senator RP), Wojciech Jankowiak (Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego), Grzegorz Ganowicz (Przewodniczący Rady Miasta Poznania) oraz Tomasz Łubiński (Wicestarosta Poznański).

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich

Udostępnij

Inne

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich