Portal Gastronomiczny

Tork 2 w 1 sciereczka

Lider branży higienicznej wprowadza na rynek nową Tork 2 w 1 ściereczkę do szorowania i czyszczenia

Dynamiczne tempo pracy oraz braki personelu determinują działanie wielu restauracji. To sprawia, że czas jest tam na wagę złota. Personel restauracyjny ocenia, że sprzątanie zajmuje 59% czasu pracy1. Mimo że kuchnie są zazwyczaj projektowane w sposób umożliwiający efektywne gotowanie, optymalizacja ich czyszczenia często nie jest brana pod uwagę. W efekcie restauratorzy stale poszukują produktów, które mogą ułatwić i zwiększyć wydajność sprzątania, aby usprawnić przebieg pracy na zapleczu kuchennym.

tork

1 W oparciu o badania rynku przeprowadzone przez strony trzecie w USA i Europie

Właśnie dlatego Tork wprowadził na rynek Tork 2 w 1 ściereczkę do szorowania i czyszczenia, która łączy w sobie właściwości ścierne zmywaka i chłonność tradycyjnych czyściw. Oznacza to, że z pomocą jednego, uniwersalnego i łatwego w użyciu produktu poradzimy sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami w restauracji.

Tork 2 w 1 ściereczka do czyszczenia i szorowania sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w przestrzeni restauracyjnej. Strona do szorowania bez trudu usuwa zaschnięte zabrudzenia, nie rysując powierzchni. Produkt można opłukać i użyć go ponownie nawet 10 razy, co przyśpiesza sprzątanie i ogranicza ilość odpadów. Klienci, którzy wypróbowali nową ściereczkę Tork, podkreślają, że „jest mocniejsza niż tradycyjne produkty do czyszczenia i nadaje się do wielu zadań.” Nowy produkt Tork pomaga w inteligentny i zrównoważony sposób zarządzać higieną.

Tork 2 w 1 sciereczka
chili

Tagi

Aktualności

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich

Udostępnij

 

Skorzystaj z dotacji KPO, kup profesjonalną zmywarkę gastronomiczną i rozwijaj swój biznes!

 

MAKRO Polska uruchamia nową aplikację do zamawiania dla gastronomii