Portal Gastronomiczny

Jak lepsza higiena przekłada się na lepsze wrażenia gości i personelu – nowa ekspercka usługa Tork Workflow dla restauracji

Wyzwania w branży gastronomicznej

Praca w branży gastronomicznej przebiega dynamicznie, a oczekiwania dotyczące higieny, zrównoważonego rozwoju i komfortu gości są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Restauratorzy wiedzą, że niczym niezakłócona obsługa gości to sposób na zapewnienie im wspaniałych wrażeń
i podstawa sprawnie funkcjonującego biznesu.

Codzienna presja nie ułatwia jednak znalezienia zasobów i czasu, aby usprawniać prowadzenie firmy. W efekcie:

  • 77% pracowników restauracji twierdzi, że przerwy w świadczeniu usług negatywnie wpływają na wrażenia gości.
  • 3 na 4 pracowników kuchni chciałoby, aby ich miejsce pracy było lepiej zorganizowane1.

Dla wielu restauratorów te wyzwania mogą stanowić zbyt duże obciążenie.

1 Na podstawie niezależnego badania rynku w USA i Europie, 2020

Tork Workflow dla Restauracji

Aby pomóc im sprostać, Tork, marka firmy Essity, lider na rynku higienicznym wprowadziła usługę Tork WorkflowTM dla restauracji. Składają się na nią konsultacje z ekspertami, których celem jest poprawa doświadczeń zarówno gości, jak i personelu poprzez maksymalizację wydajności operacyjnej oraz zapewnienie higienicznego i zrównoważonego środowiska.

W ramach usługi Tork Workflow, restauratorzy otrzymują porady, jak zapewnić pracownikom niezbędne rozwiązania higieniczne oraz wskazówki dla menedżerów i szefów kuchni, aby poprawić retencję personelu, zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć wydajność. Konsultacja dotyczy wszystkich obszarów funkcjonowania lokalu – tych dostępnych dla gości, takich jak sala restauracyjna i łazienka, oraz tych przeznaczonych tylko dla personelu, czyli zaplecza kuchennego. Jeśli np. restaurator chciałby zaoszczędzić czas spędzany na obsłudze dozowników, jednocześnie ograniczając wydatki przeznaczone na gospodarkę odpadami, rozwiązaniem jest wybór bardziej pojemnych systemów, które mieszczą większą ilość wkładów oraz kontrolują pobieranie produktu – te właściwości dyspenserów pozwalają zmniejszyć zużycie artykułów higienicznych i ograniczyć czas potrzebny na ich obsługę.

Na stronie Tork jest dostępny do pobrania Przewodnik Tork Workflow dla restauracji, który zawiera wskazówki oparte na ponad 50-letnim doświadczeniu marki w zakresie zrównoważonego zarządzania higieną.

Obecnie, od restauracji oczekuje się zapewnienia gościom i pracownikom doskonałych i bogatych wrażeń. Zbyt często pomijane są ważne aspekty dotyczące przebiegu i rytmu pracy – dlatego chcemy dzielić się naszą specjalistyczną wiedzą, która pomoże wskazać obszary do poprawy, tak aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co potrafią najlepiej – podkreśla Dotti Haynes, Dyrektor Marketingu Segmentu HoReCa, Essity.

Więcej informacji: tutaj

chili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Szef kuchni Dominik Brodziak świętuje 30 - lecie pracy zawodowej

 

Tork wprowadza na rynek nowy system odświeżaczy powietrza -TorkAirFreshner

 

EMPIRYCZNY PRZEWODNIK PO RESTAURACJACH podczas Made For Restaurant

Udostępnij

 

Tork wprowadza na rynek nowy system odświeżaczy powietrza -TorkAirFreshner

 

Lider branży higienicznej wprowadza na rynek nową Tork 2 w 1 ściereczkę do szorowania i czyszczenia