Portal Gastronomiczny

El Mundo – Kawa premium prosto z włoskiej palarni!

Specjalne zestawy kaw ziarnistych do biur w atrakcyjnych cenach!

El Mundo to marka doceniana przez miłośników kawy, znana od dziesięcioleci z serwowania produktów najlepszej jakości na rynku włoskim. Wybrane ziarna kawy premium, współpraca z zaufanymi plantatorami na całym świecie, tradycyjna i unikalna receptura oraz 60-letnie doświadczenie w produkcji kawy mówią same za siebie.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Europę wschodnią włoskiego producenta kawy El Mundo. Założona w 1957 roku firma to 60-lat doświadczenia, które gwarantuje najwyższą jakość kawy, potwierdzoną aż 6 certyfikatami! El Mundo jako nowoczesna, dynamiczna i rozwijająca się firma, posiada 4 włoskie fabryki. Nasza kawa jest eksportowana do 50 krajów na całym świecie. Mieszanki kawy El Mundo są przygotowane tak, aby spełnić specjalne wymagania branży gastronomicznej: kawiarni, restauracji i barów.

Co nas wyróżnia ?

Jakość ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Jako jedyni posiadamy aż 6 certyfikatów jakości, w tym przyznawany przez Włoski Instytut Espresso (INEI) prestiżowy certyfikat Espresso Italiano. Kontrola procesu produkcji jest zagwarantowana przez System Jakości przedsiębiorstwa z certyfikatem ISO9002 oraz przez System Autokontroli według metody HACCP.

Mieszanki El Mundo są wytworzone z najlepszych jakościowo odmian kawy surowej, sprowadzanej z Etiopii, Hondurasu, Nikaragui. Następnie poddawane są paleniu we włoskich urządzeniach, oziębiane na powietrzu i pakowane w atmosferze ochronnej (próżniowo z dodatkiem gazu obojętnego). Gwarantuje to klientowi doskonałą konserwację, niezmienną jakość w czasie oraz aromat i smak nie mające sobie równych. W naszej ofercie oprócz kawy znajdziecie też Państwo włoskie ekspresy do kawy oraz dodatki, jak porcelana, fartuszki, cukier. Zapraszamy do współpracy!

Cafe El Mundo Imperiale Izabela Lew
Ul. Sobieskiego 6
62-040, Puszczykowo

Tel. +48 503 075 525
Mob. +48 602 184 907
Mail:
Mail:
Web: www.cafeelmundo.eu

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Bulion na każdą porę roku – w trosce o dobre samopoczucie i urodę.

 

Litwa nowy kierunek dla miłośników dobrych smaków – kolejny kraj bałtycki w przewodniku Michelin

 

Selgros HoReCa zaprasza na Targi Gastro Hotel w Kołobrzegu

Udostępnij

 

Optymalna eksploatacja urządzeń gastronomicznych: Kluczowa rola mycia i pielęgnacji

 

Nowości od Bonduelle Food Service rozwijają kreatywność dzięki roślinnym innowacjom