Portal Gastronomiczny

Premiera Festiwalu Śniadań na mieście Breakfast Week!Nowość od Restaurant Week

Ruszyły rezerwacje na Breakfast Week – nową, śniadaniową odsłonę największego Festiwalu kulinarnego! Po raz pierwszy popisowe śniadania najlepszych Chefów będą dostępne w najmodniejszych restauracjach i śniadaniowniach w Polsce. Rezerwacje stolików z menu dostępne są już na https://BreakfastWeek.pl. Promocyjna festiwalowa cena 33 zł obejmuje także festiwalowe kawy z roślinnym Alpro Barista! Breakfast Week trwa od 22 marca do końca kwietnia.

Celem premierowego Festiwalu śniadaniowego jest promocja porannej towarzyskości przy najwyższej jakości śniadaniach na mieście. Lista restauracji oraz ich popisowe menu są już dostępne na stronie https://BreakfastWeek.pl. Organizatorzy zadbali o zaangażowanie zarówno najbardziej znanych restauracji, jak i starannie wyszukanych kulinarnych pereł do odkrycia. Goście spragnieni śniadaniowych doświadczeń z najwyższej półki mogą zarezerwować je w bardzo atrakcyjnej cenie. Na końcu procesu rezerwacji dostępny jest bowiem rabat 15zł od partnera transakcyjnego, ale tylko do wyczerpania puli. Warto więc nie zwlekać z rezerwacjami!

#SmakujPoranek z Restaurant Week!

Breakfast Week jest odpowiedzią Restaurant Club, organizatora m.in. Restaurant Week – największego wydarzenia kulinarnego w kraju, które jesienią 2022 roku zgromadziło ponad 135 tysięcy Gości, na potrzeby rynku. Proces odkrywania oraz rezerwowania restauracji będzie podobny do tego znanego z Restaurant Week. Śniadania serwowane będą w dwóch slotach godzinowych: o 9:00 i o 10:30. Na każdą festiwalową wizytę przewidziane jest 75 minut.

Goście wybiorą jedno z dwóch popisowych menu śniadaniowych stworzonych specjalnie na potrzeby Festiwalu przez każde z miejsc. W ramach prezentu do każdej rezerwacji Goście otrzymają kawę z napojem roślinnym Alpro Barista. Do wyboru są kawy: Alproccino (cappuccino z kremowym owsianym Alpro Barista) i Alprolatte (latte z pysznym migdałowym Alpro Barista).

Bądźmy śniadaniowni w top miejscach!

Breakfast Week debiutuje w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu. Wyjątkowe popisowe menu śniadaniowe z festiwalową kawą na napoju roślinnym przygotowują nie tylko już dobrze znane miejsca, ale także najciekawsze restauracje do odkrycia. W Poznaniu festiwalowe menu przygotowały następujące miejsca: Cafe Młyńska, Do Środka, NASZA Wodna 12, MO.BAR, Bajgle Króla Jana, Bajzel, BulwaR, Gluten TAK, ja_brzoza, ORZO people – music – nature Poznań oraz Restauracja Nadzieja.

Festiwal pozwala odkryć poranne menu wyjątkowych miejsc z najlepszą atmosferą w Polsce. Specjalnie na Breakfast Week najwybitniejsi Chefowie, uznane restauracje oraz najpyszniejsze śniadaniownie przygotowały popisowe śniadaniowe dania i zestawy. Co istotne, uczestnicząc w Breakfast Week, przyczyniasz się do niemarnowania żywności w duchu zero waste i #SzanujJedzenie. Dzięki systemowi wcześniejszego wyboru menu restauracje kupują tylko tyle składników, ile realnie potrzebują, marnowanie żywności ograniczone jest do minimum.

Jak wziąć udział ?

Podczas rezerwacji na stronie https://BreakfastWeek.pl wybiera się menu, liczbę Gości oraz termin. Premierowy Festiwal kultury śniadaniowej to ponad 70 fenomenalnych restauracji i ponad 140 śniadań do wyboru. Dodatkowo dzięki marce Alpro każdy z Gości otrzyma śniadaniową kawę na napoju roślinnym w prezencie.

Festiwal stanowi formę wsparcia dla najlepszych autorskich restauracji i śniadaniowni w trudnym dla nich okresie inflacji oraz bolesnych zmian ekonomicznych m.in. najwyższych rachunków za energię.

Na Breakfast Week zaprasza partner Festiwalu właściciel marki Alpro, która zachęca do urozmaicania swojej codziennej diety przez wprowadzanie do niej produktów roślinnych.

Rezerwacje: https://BreakfastWeek.pl/ oraz https://app.rclb.pl

Start sprzedaży: 3 marca 2023

Termin Festiwalu: 22 marca – 30 kwietnia 2023

Agnieszka Ochniak

Redaktor naczelna portalu PAPAJA.PL

Tagi

Aktualności

 

Darmowe szkolenia dla branży HoReCa w Instytucie Kulinarnym Transgourmet!

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Remont po pożarze domu Ewy i Piotra Michalskich

Udostępnij

Inne

 

Mierzęcin Horse Show w Pałacu Mierzęcin już w maju

 

Światowy Kongres WorldChefs 2024 w Singapurze