Portal Gastronomiczny

iCombi_Pro Rational

Wszechstronny talent do profesjonalnych kuchni: iCombi Pro od RATIONAL

Od lat restauratorzy stają przed wieloma wyzwaniami: muszą kalkulować ceny serwowanych dań przewidując wzrost cen żywności i innych surowców; znaleźć odpowiednich pracowników i zainwestować czas w szkolenia. Aby dodatkowo zapewnić jakość, wydajność i odpowiednie standardy higieny serwowanych potraw potrzebne są wydajne rozwiązania. Na przykład inteligentne urządzenie, które radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami jednocześnie i zapewnia efekt wow każdego dnia.

“iCombi Pro od RATIONAL rozwiązuje problem na każdym poziomie,” mówi Jarosław Kołodziejek , korporacyjny szef kuchni w Rational. „Na przykład koszty obsługi, konserwacji i energii są znacznie niższe w porównaniu z konwencjonalną technologią kuchenną – iCombi Pro jest o ok. 35% bardziej energooszczędny niż jego poprzednik.” Jest także wydajny pod względem wymagań czasowych. Na przykład, gdy wieczorem pracownicy kuchni wracają do domu piec konwekcyjno-parowy kontynuuje pracę. W nocy może przygotować mięso lub zwyczajnie się umyć, dzięki czemu następnego dnia będzie mógł zacząć działać od początku. “W kuchni najważniejsza jest higiena,” mówi Jarek Kołodziejek. ” iCombi Pro również wspiera w tym zakresie swoją inteligencją: wykrywa poziom zabrudzenia i zaleca jeden z dziewięciu programów mycia.” Ponadto rejestruje dane HACCP, które łatwo można przeglądać bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia lub za pośrednictwem cyfrowego systemu zarządzania kuchnią ConnectedCooking.

“Inteligencja tego urządzenia odgrywa także role w planowaniu procesów kuchennych,” wyjaśnia Jarek Kołodziejek. iCombi Pro zna najlepszy sposób dotarcia do celu, niezależnie od tego, czy jest on najszybszy czy najbardziej oszczędny. Wie także, jakie potrawy mogą być przygotowywane wspólnie. Nawet niewykwalifikowany personel uzyskuje niezawodne rezultaty, dzięki prostej I intuicyjnej obsłudze. Należy po prostu wybrać zdjęcie przygotowywanego produktu, a piec konwekcyjno-parowy zajmie się resztą informując tylko wtedy, gdy wymagany jest załadunek lub rozładunek.I najważniejsze: iCombi pomaga zawsze uzyskiwać doskonałe rezultaty na talerzu na wszystkich poziomach,” mówi Jarosław Kołodziejek. „Wszystkie te korzyści dla klienta – od oszczędności czasu po lepszą higienę I łatwą obsługę urządzenia – wywołują absolutny efekt wow w profesjonalnej kuchni. Ułatwiają pracę i gwarantują, że gość będzie w pełni usatysfakcjonowany.”

Szczegółowe informacje na temat wszystkich korzyści, jakie niesie za sobą iCombi Pro – w formie filmów, infografik, przykładów i wielu innych – a także szczegóły techniczne mogą Państwo znaleźć na stronie https://www.rational-online.com/pl_pl/icombi-pro/

Kontakt

rational-online.com

Facebook http://facebook.com/RATIONAL.POL
Twitter    http://twitter.com/RATIONAL_AG
Youtube http://www.youtube.com/user/RATIONALAG

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/rational-ag/

chili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

„Polska od Kuchni” akcja promująca gastronomię startuje z XIII edycją konkursu - Złoty Widelec

 

Kto będzie polskim Chocolate Masters?

 

Fun dining. Prosto i genialnie Przemysław Klima

Udostępnij

Inne

 

Winterhalter przedstawia: nowe zmywarki tunelowe z Serii MT.

 

Premiera książki „Tutto Il Mare i Ryby i Owoce Morza” - Makro