euro gastro 2026 konferencja

Konferencja KRGiC podczas HoReCa Foodservice Expo


Program tegorocznej edycji HoReCa Foodservice Expo zostanie wzbogacony o konferencję organizowaną we współpracy z Krajową Radą Gastronomii i Cateringu (KRGiC) . Wydarzenie pt. „Logistyka, nowe produkty i certyfikacja w gastronomii” odbędzie się 11 marca 2026 roku i będzie jednym z istotnych elementów części merytorycznej targów.

Konferencja stworzy przestrzeń do spotkania przedstawicieli branży gastronomicznej, ekspertów oraz osób związanych z rynkiem HoReCa. Wydarzenie ma na celu inicjowanie dialogu oraz wymiany doświadczeń dotyczących rozwoju sektora gastronomii i cateringu.

Integralną częścią konferencji będzie panel dyskusyjny pt. „Promocja polskiej sztuki kulinarnej poprzez gastronomię jako dobro narodowe naszego kraju w kontekście promocji całego segmentu hotelarstwa – gastronomii i turystyki”.

W panelu udział wezmą przedstawiciele środowiska branżowego: Małgorzata Wyszyńska, Artur Michniewicz, Jarosław Uściński, Patryk Pijanowski oraz Jacek Czauderna.


Konferencja organizowana przez Krajową Radę Gastronomii i Cateringu stanowi ważne uzupełnienie programu targów HoReCa Foodservice Expo , podkreślając znaczenie dialogu branżowego oraz współpracy środowiska gastronomii, hotelarstwa i turystyki.

📅
euro gastro 2026 konferencja
chili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne

 

The MICHELIN Guide ogłasza pierwszą ogólnopolską selekcję restauracji

 

Nowa kawiarnia Coffeedesk w Warszawie. Modernistyczna przestrzeń, która zachwyca
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.