Portal Gastronomiczny

Ogłoszenia

Szukam pracy – Profesjonalne doradztwo kulinarne

Adres:
Praca od:
Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy:

Profesjonalne doradztwo kulinarne!
Zapraszamy do skorzystania z usług Chef United - profesjonalnego doradztwa kulinarne dla restauracji.
Oferujemy aktualizację receptur, kalkulacji oraz menu, wdrożenie systemu HACCP oraz szkolenia pracowników z zakresu bezpieczeństwa żywności i higieny pracy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, pomożemy Ci zoptymalizować procesy w Twojej restauracji, co przyczyni się do zwiększenia efektywności i poprawy jakości usług. Nasza firma Chef United specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług doradczych dla branży gastronomicznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.chefunited.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług i referencji od zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami i zacznij działać już dziś!

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

Dane kontaktowe

Może Cię również zainteresować

Brak innych ogłoszeń