Portal Gastronomiczny

Ogłoszenia

Szef Kuchni – Szwajcaria

Adres:
Praca od:
Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Bardzo znany hotel w Szwajcarii poszukuje doświadczonego, pełnego pasji i talentu szefa kuchni, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien mieć silne zaplecze kulinarne i szczerą miłość do przygotowywania wyjątkowych potraw, które zachwycą naszych gości.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i gotowanie różnorodnych dań zgodnie z menu i wysokimi standardami jakości restauracji.
    Współpraca z personelem kuchni w celu zapewnienia płynnego, wydajnego i przyjemnego doznania gastronomicznego dla naszych gości.
    Pomoc w planowaniu menu i kreowanie nowych potraw.
    Przestrzeganie ścisłych przepisów bezpieczeństwa i świadomość wysokiejgo standardu higieny przez cały czas
    Utrzymanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy oraz zapewnienie prawidłowego działania wszystkich urządzeń.
    Zarządzanie zapasami i pomoc w realizacji zamówień.
    Wsparcie merytoryczne i zachęta dla mniej doświadczonych pracowników kuchni.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako kucharz / szef kuchni w wysokiej jakości restauracji.
    Dyplom zawodowy w dziedzinie sztuki kulinarnej lub równoważne doświadczenie
    Doskonałe zrozumienie różnych metod gotowania, składników, sprzętu i procedur
    Kreatywność i pasja oraz wyszkolone oko do szczegółów i prezentacji
    Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    Zdolność do pracy pod presją w szybkim tempie
    Gotowość do pracy na różnych zmianach, w tym wieczory, weekendy i święta

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (4 555 - 5 550 CHF) współmierne do doświadczenia, plus wynagrodzenie za 13 miesiąc.
    Możliwość pracy w renomowanej restauracji ze wspierającym, profesjonalnym zespołem
    Zakwaterowanie
    Aby aplikować na stanowisko Kucharza / Szefa Kuchni, prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 733 833 472
    Czekamy na Twoją aplikację!

Dane kontaktowe

Może Cię również zainteresować

Brak innych ogłoszeń