Portal Gastronomiczny

Ogłoszenia

Manager restauracji – dam pracę

Adres:
Praca od:
Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie, Umowa B2B

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Restauracji / Manager Gastronomii do hotelowej restauracji. Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kuchni, potrafisz dobrze planować i zarządzać zespołem, zachęcamy do aplikowania na stanowisko. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia, zaangażowania, komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie. Zarobki od 23 zł netto, w zależności od umiejętności i doświadczenia. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu służbowego.

 

Pałac Jugowice

Jugowice ul. Główna 4

Zakres obowiązków

Zatwierdzanie grafiku i nadzorowanie obecności pracowników, rekrutacja nowego personelu, rozwój i szkolenie pracowników, kontrola pracy personelu zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, ustalanie celów i motywowanie personelu opracowanie zasad premiowania i awansów, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych, np. między kuchnią, a barem.

Wymagania

Odpowiedzialność za całokształt pracy lokalu, doskonałe umiejętności interpersonalne i kulturę osobistą, zdolności przywódcze i umiejętność jasnej komunikacji
doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

samodzielne stanowisko
wynagrodzenie zgodne z umowa
szkolenia

Dane kontaktowe

Udostępnij ogłoszenie

Może Cię również zainteresować

Brak innych ogłoszeń