Portal Gastronomiczny

Ogłoszenia

Kucharz a’la carte

Adres:

Więcej na stronie https://shuumhotel.pl/pl/kariera/oferta-2

Praca od:
Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa B2B

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Hotel SHUUM w Kołobrzegu poszukuje na stanowisko kucharza a'la carte

OCZEKUJEMY

  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwarte nastawienie,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doskonała organizacja pracy.

Zakres obowiązków

  • przygotowywała potrawy zgodnie ze standardami restauracji,
  • dbała o estetykę potraw,
  • utrzymywała porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Shuum Hotel Agnieszka Trafas, prowadząca działalność gospodarczą pod adresem ul. Tadeusza Kościuszki 17, 78-100 Kołobrzeg, NIP 6711416749 podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

Oferujemy

      • ciekawą pracę w doświadczonym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze,
      • pracę w restauracji, która otrzymała 2 czapki w przewodniku Gault&Millau Polska,
      • pracę w systemie 2 na 2 (dwa dni pracy, dwa dni wolnego),
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • stabilne warunki zatrudnienia,
      • pakiet socjalny, m.in.: posiłki pracownicze, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, premie świąteczne, nagrody uznaniowe, wyjazdy integracyjne.

      *Oferta bez możliwości zakwaterowania.

Dane kontaktowe

Może Cię również zainteresować

Brak innych ogłoszeń