Portal Gastronomiczny

Ogłoszenia

Asystent Managera Restauracji Hotelowej w Niemczech

Adres:
Praca od:
Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania i rozwój swojej kariery w hotelarstwie?

Restauracja posiadająca na swoim koncie Michelin Star w butikowym hotelu w Niemczech, poszukuje Asystenta Managera Restauracji.

Adres: 70 Wspólna, Warszawa

Praca od: 2023-04-01

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie imprez i bankietów
• przygotowywanie restauracji do obsługi
• witanie i rozlokowywanie gości w restauracji
• samodzielna obsługa wieczorna à-la-carte
• przygotowywanie i serwowanie napojów
• serwowanie dań

Wymagania dotyczące stanowiska pracy:
• doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata (mile widziane referencje)
• język niemiecki na poziomie minimum B2 - C1
• komunikatywność i otwartość
• wysoka kultura osobista

W zamian:
• praca na pełny etat
• niemiecka umowa o pracę
• możliwość nadgodzin
• wynagrodzenie na poziomie 2400 Euro brutto miesięcznie (plus napiwki)
• możliwość codziennego dojazdu do miejsca pracy z Polski

Kontakt:

Imię i nazwisko osoby kontaktowej: Anna Toma
Telefon: +48733833472

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

Dane kontaktowe

Może Cię również zainteresować

Brak innych ogłoszeń