Portal Gastronomiczny

ALT Klimatex

Najlepszy showroom RATIONAL 2023 roku wybrany. To Klimatex z Kołobrzegu!

Coroczny konkurs Best Dealer Showroom rozstrzygnięty. Tegoroczną edycję wygrała sala pokazowa Klimatex w Kołobrzegu. Konkurs trwał do końca lipca 2023 r., a zwycięzcę wyłoniono na podstawie wyników audytu przeprowadzonego przez Regionalnych Menadżerów Sprzedaży RATIONAL.

Anna Pycińska, RATIONAL: Gratuluję. Tytuł najlepszy showroom RATIONAL oznacza, że na sali jest wyjątkowa ekspozycja naszych urządzeń i wyposażenia dodatkowego. Czy spełnia ona Twoje oczekiwania?

Jacek Kujawa, Klimatex: Przygotowania do powstania sali pokazowej trwały już od dłuższego czasu. Cieszę się, że jest i regularnie odbywają się w niej pokazy kulinarne. Zależało mi, żeby urządzenia RATIONAL miały odpowiednią ekspozycję, a co najważniejsze, żeby można było na nich gotować i pokazać je klientom w praktyce.

Anna Pycińska, RATIONAL: A dlaczego RATIONAL? W sali pokazowej znajdują zarówno nowoczesny piec konwekcyjno-parowy iCombi Pro, jak i urządzenie wielofunkcyjne iVario Pro.

Jacek Kujawa, Klimatex: Nie wyobrażam sobie nowoczesnej sali pokazowej bez tak nowoczesnych urządzeń, jak urządzenia RATIONAL. Piece konwekcyjno-parowe to już standard w kuchniach gastronomicznych, ale iVario wymaga pokazania w praktyce, jak działa i jak duże stanowi ułatwienie w pracy. Na koniec obydwa urządzenia nawzajem się uzupełniają i gdy dużo dzieje się w kuchni, stanowią ogromne wsparcie.

Anna Pycińska, RATIONAL: Nie wszyscy Dealerzy są przekonani do otwarcia sali pokazowej. Dlaczego Ty byłeś i dążyłeś do tego, aby ona powstała?

Jacek Kujawa, Klimatex: Według mnie showroom to miejsce, gdzie można zaprezentować markę, ale też urządzenia w praktyce. W świecie online urządzenia wyglądają podobnie, każde ma obcobrzmiące nazwy zaawansowanych funkcji. Klienci są bardzo często zagubieni w tym ogromie informacji i jest to dla nich trudne, aby wybrać urządzenie, które spełni ich oczekiwania. Przychodząc do naszej sali pokazowej klienci mogą zobaczyć w praktyce, co urządzenia potrafią, a także ocenić, czy to jest to, co sprawdzi się w ich biznesie. Firma Klimatex zawsze dąży do tego, aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla gastronomii, z których przede wszystkim zadowolony jest klient. Posiadanie sali pokazowej nadaje spójność naszej strategii.

Anna Pycińska, RATIONAL: W takim razie co dalej? Jak widzisz rozwój tej sali?

Jacek Kujawa, Klimatex: Liczę, że w najbliższej przyszłości będzie jeszcze więcej pokazów i prezentacji kulinarnych. Chciałbym, aby klienci z całego Pomorza wiedzieli, że najlepszy showroom jest właśnie w Kołobrzegu i przed zakupem urządzeń warto najpierw zobaczyć je na żywo na pokazie w firmie Klimatex.

Anna Pycińska, RATIONAL: I tego właśnie życzy Ci cały zespół RATIONAL. Powodzenia.

Best Dealer Showroom to coroczny konkurs, w którym biorą udział najlepsi Dystrybutorzy firmy RATIONAL o statusie RATIONAL Premium Partner. W jury zasiadają Dyrektor Zarządzający RATIONAL w Polsce Maciej Wroński, Dyrektor Sprzedaży na region EMEA Kilian Schütz i Dyrektor Marketing w Polsce Anna Pycińska. Ocenie podlegają różne elementy m.in. obecność urządzeń i akcesoriów RATIONAL, możliwość przeprowadzania pokazów oraz ich plan w 2022 roku, obecność materiałów RATIONAL w sali pokazowej, ale też na stronie i w social mediach Dealera.

Dystrybutorzy RATIONAL mogą powalczyć w kolejnej edycji konkursu już w następnym roku, kiedy znowu wyłaniany będzie najlepszy showroom firmy RATIONAL.

chili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Rozwój i równowaga ze szczyptą emocji na targach POLAGRA

 

Lista uczestników konkursu "Czas na rybę

 

TROPHÉE MILLE POLSKA 2023 – ZGŁOSZENIA DLA SZKÓŁ!

Udostępnij

 

Nowe zmywarki Winterhalter w Domu Pielgrzyma w Licheniu

 

Poznaj historię mrożonej herbaty