Portal Gastronomiczny

Inka-Thermomix konkurs

Letnie przygody kulinarne, czyli Inka® x Thermomix®!

Z urządzeniem Thermomix® letnie gotowanie staje się nie tylko łatwe, ale i wyjątkowo przyjemne!
Dzięki współpracy Thermomix® x Inka® mrożone frappe to tylko początek kulinarnych przygód z kawą zbożową i napojami roślinnymi Inka®. Kooperacja wystartowała wraz z nadejściem wakacji przynosząc mnóstwo smakowitych niespodzianek.

Inka® w aplikacji Cookidoo®: lato nowych przepisów

W urządzeniu Thermomix®, na stronie i w aplikacji Cookidoo® znajdują się wyjątkowe, wakacyjne przepisy na mrożone kawy, orzeźwiające desery i wypieki na bazie znanych i lubianych produktów marki Inka®. Pełna lista przepisów obejmuje ponad 10 ciekawych propozycji.

Konkurs „Przepis na udane wakacje!”

Organizowany we współpracy Inka® x Thermomix® wyjątkowy konkurs to okazja do promocji swojego talentu kulinarnego wśród tysięcy użytkowników Thermomix®, a także możliwość wygrania zaawansowanego urządzenia kuchennego i wartościowych nagród. Na zwycięzców czekają:

  • Thermomix® TM6
  • Nagrody pieniężne
  • Zapas napojów Inka® i firmowe gadżety obu marek

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć unikalny, letni przepis z wykorzystaniem produktów Inka®. Najlepsze receptury zostaną wyróżnione i nagrodzone, a zwycięski przepis trafi do kolekcji przepisów na platformie Cookidoo®.

Letnie menu „Inki w trasie”

Jak smakuje połączenie kawy zbożowej, napojów roślinnych Inka® i zaskakujących dodatków z letniego menu? Wspaniale! Nie zabraknie okazji, aby je przetestować. Można to zrobić podczas najciekawszych letnich festiwali. Kultowy czerwony Inkotruck „Inka w trasie” serwuje wyjątkowe napoje, w tym dwa, które ekipa Inki przygotowuje przy pomocy urządzenia Thermomix®!

Kooperacja to innowacja

Współpraca Inka® x Thermomix® inspiruje do kulinarnych eksperymentów z wykorzystaniem popularnych produktów Inki oraz wszechstronnych możliwości urządzenia Thermomix®. Inka®, marka z ponad 50-letnią tradycją, jest synonimem naturalności i łączenia przyjemnego z pożytecznym. Thermomix® oferuje niezastąpioną pomoc przy przyrządzaniu posiłków i możliwość urozmaicenia jadłospisów o niebanalne propozycje.

Do zobaczenia na wydarzeniach „Inka w trasie” oraz na stronie i w aplikacji Cookidoo®! Współpracę Inka® x Thermomix® warto śledzić także w Social Media Inki — na Facebooku i Instagramie.

https://cookidoo.pl/collection/pl/p/col500152
https://www.facebook.com/inkapl
https://www.instagram.com/inka.pl

chili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Aktualności

 

Rozmowa z Jakubem Żymelskim laureatem WKR 2024

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Obchody 80 rocznicy Powstania Warszawskiego na Woli

Udostępnij

 

Winterhalter - zastosuj ten trik, a Twój personel będzie bić się o pracę na zmywaku

 

Letnie menu bez chaosu: