< WRÓĆ DO Księga przepisów

Babeczki brownie z malinami

Księga Przepisów 2018-02-12
Składniki:
 opakowanie babeczek brownie mocno czekoladowych Delecta
1 jajo
50 ml mleka
75 g margaryny
500 ml śmietany kremówki
100g cukru pudru
125 g świeżych malin
 
Przygotowanie:
Sposób przygotowania:
1. Roztop 75 g margaryny w garnuszku i poczekaj aż się schłodzi. 
2. Nastaw piekarnik na temperaturę 180 stopni bez termoobiegu. 
3. Do miski wsyp zawartość torebki z ciastem, wbij 1 jajo, dodaj mleko i roztopioną margarynę.  Miksuj składniki przez 1 minutę, do otrzymania jednolitej masy. Ciasto powinno być gęste. 
4. Rozłóż ciasto do 12 papilotek i piecz przez około 16 minut. Po upieczeniu babeczki mogą robić wrażenie lekko niedopieczonych. Odstaw je do wystudzenia.
5. Aby przygotować krem, schłodzoną kremówkę ubij na sztywno z dodatkiem cukru pudru.
6. Za pomocą szprycy nałóż krem na wystudzone babeczki. Na czubku każdej ułóż malinę.
 
Więcej inspiracji na www.delektujemy.pl
 
Zamiast kolejnych drogich perfum czy czekoladek podaruj swoją uwagę i czas. Twój prezent może być deklaracją, wyrażoną w formie miłosnych kuponów do wykorzystania przez ukochanego. Najlepiej znasz swojego partnera – wiesz, jak lubi spędzać czas, co sprawia mu przyjemność, jakich obowiązków domowych nie znosi. Niech twoje deklaracje będą odpowiedzią na jego potrzeby, niespodzianką, która wywoła uśmiech i wzmocni wasz związek.
 
 
Przygotuj niewielkie karteczki, na których odręcznie wypisz swoje deklaracje. Co możesz podarować? „Gorącą kąpiel z bąbelkami i masażem stóp”, „Śniadanie do łóżka”, „Piętnaście minut przytulania”, „Dwie godziny ciszy absolutnej”, „Wyjście z kumplami, bez zbędnych pytań”, „Możliwość wyboru filmu trzy wieczory z rzędu”, „Własnoręcznie upieczone babeczki”, „Tydzień zastępstwa przy zmywaniu naczyń”, „Kubek gorącej czekolady na życzenie”. Pomysłów może być mnóstwo! Gotowe kupony podpisz, aby nabrały mocy sprawczej i zapakuj w dekoracyjną kopertę (do pobrania i wydrukowania tutaj). Wyjątkowy prezent gotowy. Polecamy wręczać go wraz z pyszną, własnoręcznie upieczoną babeczką według przepisu marki Delecta.
 
 
< WRÓĆ DO Księga przepisów
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS