< WRÓĆ DO Niebawem

Trend Talk: Wszystko o Ghost Kitchens- 15.04

Niebawem2021-03-25
 
Wymiana opinii pomiędzy analitykiem, konsultantem i producentem
 
 
 
W pierwszym seminarium internetowym Trend Talk: Wszystko o Ghost Kitchens firmy Rational, które skupiało się na „Idealnym zaplanowaniu”, zarejestrowano ponad 500 osób z ponad 50 krajów.

W webinarium udział wzięli znakomici prelegenci: Mark Dempsey z GlobalData, Joseph Schumaker FCSI z FoodSpace i Stephan Leuschner z Rational, którym towarzyszył prowadzący Michael Jones z Progressive Content. Zgłoszono liczne punkty do dyskusji i pytania. W związku z wielkim sukcesem Rational już planuje kolejne webinarium na temat kuchni duchów. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem: https://www.rational-online.com/en_xx/lp/ghost-kitchen-talk/?utm_source=press&utm_medium=pr&utm_campaign=GhostKitchen
 
Z perspektywy Marka Dempseya, globalnego dyrektora w firmie GlobalData zajmującej się analizą danych i konsultingiem, Ghost Kitchen odgrywają coraz większą rolę w sektorze gastronomicznym.

-„Ghost Kitchen to globalna szansa. Wszystkie sektory aktywnie opracowują rozwiązania” - powiedział Dempsey. Na przykład coraz więcej supermarketów interesuje się Ghost Kitchen, które można połączyć z wieloma sklepami. Podobnie sieci szybkiej obsługi podążają za modą: przeciętna restauracja szybkiej obsługi zatrudnia od 30 do 50 osób, podczas gdy kuchnia duchów może być prowadzona przez dwie osoby na zmianę.
 
Jego wniosek: Ghost Kitchen są bardzo dynamiczne, otwarte na nowe technologie i na dobre zmienią branżę gastronomiczną.
 
Joseph Schumaker FCSI, CEO i założyciel FoodSpace, która specjalizuje się w planowaniu kuchni, zarządzaniu usługami gastronomicznymi i strategiach rozwoju, również ocenił rynek z perspektywy projektanta. „Oczywiście trend odchodzi od dużych Ghost Kitchen do mniejszych lokali, na przykład w hotelach lub halach gastronomicznych w centrach handlowych” - wyjaśnił.
 
Stepahn Leuschner, ekspert od Ghost Kitchen w firmie Rational, pokazał wyniki, które można osiągnąć dzięki odpowiedniemu planowaniu i wyposażeniu.

-„Wymogi dotyczące idealnej Ghost Kitchen obejmują również elastyczność, aby oferować różne potrawy i móc szybko zmienić ofertę dań, jeśli to konieczne” - powiedział. Jak cała ta teoria wygląda w rzeczywistości, pokazały przykłady udanych projektów kuchennych, w których przebieg pracy był właściwy, nie tylko ze względu na sprzęt taki jak piec konwekcyjno-parowy iCombi Pro lub iVario firmy Rational.
 
Osoby zainteresowane ponownym obejrzeniem sesji 1 lub które nie miały okazji być tam na żywo, mogą zarejestrować się na stronie rational-online.com/ghost-kitchen-talk. Po zalogowaniu będzie dostępne nagranie z sesji. Tutaj możesz również zarejestrować się na dalsze sesje.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS