< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Podsumowanie konkursu kulinarnego "Kuchnia Polska z pomysłem"

Szkoły gastronomiczne2021-03-24
 
 
W imieniu dyrekcji oraz organizatorów I edycji konkursu kulinarnego "Kuchnia Polska z Pomysłem", który odbył się w ZSGH w  Warszawie, serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo.
Tematem przewodnim wydarzenia było przygotowanie trzech porcji przystawki wegańskiej z jajka kurzego i trzech porcji dania głównego z zastosowaniem wieprzowych elementów i frytek Avico. 
 
 
Konkurs skierowany był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych kształcących w zawodach : "technik żywienia i usług gastronmicznych", oraz "kucharz"pt. 

Miło jest nam poinformować, że mimo problemów, jakie teraz wszyscy mamy udało się nam go rozstrzygnąć. 
Jesteśmy świadomi, że dla was drodzy uczestnicy i opiekunowie, czas kiedy dowiedzieliście się o zawieszeniu konkursu był równie trudny.

Dania wyćwiczone do perfekcji, co do minuty wykorzystany czas konkursowy, technika organizacji na stanowisku pracy wypracowana w każdym szczególe i prawie rok przerwy… Wielu uczniów, którzy zgłosili się do konkursu w ubiegłym roku dziś już jest absolwentami danej szkoły, dlatego tym bardziej jest nam miło, że zdecydowaliście się dokończyć dzieło, które rozpoczęliście wraz z kolegą z zespołu konkursowego i opiekunem.
 
Nadszedł czas, aby przedstawić zwycięzców I edycji konkursu kulinarnego „ Kuchnia Polska z Pomysłem”
 
- III miejsce Kamil Rogoziński i Bartosz Wydryszek reprezentujący Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie
 
- II miejsce Martyna Popielarczuk i Bartosz Mierzejewski reprezentujący Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
 
- I miejsce Paulina Biegańska i Karolina Wieczorek reprezentujące Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku
 
Zwycięzcom i laureatom konkursu gratulujemy, serdeczne podziękowania składamy również do opiekunów zespołów i wszystkich przyjaciół, którzy dzielili się z wami inspiracjami.
 
Dziękujemy i liczymy na dalsze potyczki konkursowe w kolejnych edycjach konkursu w tak zaszczytnym gronie.
 
Paulina Ciesielska ; Paweł Biskupski
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS