< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni

Plecak termiczny dostawczy 75l - kod 709801

Wyposażenie kuchni2021-03-14
 
Plecak dostawczy ułatwiający przewożenie gotowych posiłków na duże odległości umożliwi każdemu dostawcy na rozszerzenie obszaru rynku na którym działa. Bez względu na to, czy dostawy odbywają się pieszo, na rowerze, czy na skuterze, plecak ten zapewni komfort dostawcy, a przede wszystkim ciepły posiłek prosto do drzwi zamawiającego.
 
Izolacja i pojemność.
Plecak posiada bardzo dużą komorę, która pomieści nawet do 10 pizza boxów. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw izolacji posiłki zachowują swoją temperaturę w trakcie transportu, nawet niesprzyjających temperaturach na zewnątrz. Zawartość dostępna jest poprzez otwieraną ścianę za pomocą solidnego zamka błyskawicznego.
 
Wygoda korzystania.
Plecak termiczny posiada duże, regulowane pasy zapewniające stabilne i wygodne użytkowanie plecaka nawet przy pełnym załadunku. Znany z plecaków turystycznych pasek biodrowy zapewnia nie tylko stabilizację ładunku, pozwala on także na komfortową pracę dostawcy. Pomiędzy plecami a załadunkiem zastosowano wyściółkę z miękkiego materiału.
 
Materiały i bezpieczeństwo.
Dzięki zastosowaniu poliestru 600D zawartość plecaka doskonale zabezpieczona jest przed deszczem i śniegiem. Listwa odblaskowa zapewnia widoczność po zmierzchu. Całość uzupełniają bardzo mocne uchwyty, oraz plastikowe nóżki umożliwiające postawienie torby na mokrej nawierzchni.
 
Wymiary (mm): 410x410x(H)490
Pojemność (l): 75,2
Wymiary wewnętrzne (mm): 400x400x(H)470
Więcej na stronie: 
https://www.hendi.pl/plecak-termiczny-dostawczy-75l-kod-709801
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS