< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

SUGAR FAIRY TALES- cukierniczy świat baśni Jowity Woszczyńskiej

Nowości wydawnicze2021-03-12

"Cierpliwość jest gorzka, ale jej wyniki są słodkie" 

Jowita Woszczyńska to Mistrzyni świata Cake Designers World Championship, sukcesywnie realizuje swoje marzenia, robiąc to z wrodzoną klasą i skromnością. Po wielkim sukcesie jaki osiągnęła w Mediolanie, postanowiła wydać swoją pierwszą cukierniczą książkę, by podzielić się z nami wszystkimi swoim talentem i doświadczeniem cukierniczym, w dziedzinie sugarcraftingu - sztuką dekorowania tortów, zwaną także stylem angielskim. Każdy kto chociaż raz spotkał się z pracami Jowity wie, jak piękny i bajkowy jest świat który prezentuje, taka jest również jej książka, urocza, słodka, pełna magii i baśni. To jednak nie sam album, ale praktyczne porady, wskazówki i ciekawostki, które mogą przydać się profesjonalistom z branży, jak i amatorom.
 


Książka „SUGAR FAIRY TALES” zawiera zachwycające aranżacje czterech baśni braci Grimm: Królewny Śnieżki, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi oraz przykłady zastosowania opisywanych technik na zwycięskich tortach konkursowych. 

Jowita swoją pasję i miłość do cukiernictwa rozpoczęła w 2014 roku w Cukierni Sowa. Jest samoukiem i zajmuje się sugarcraftingiem od 6 lat.
W 2017 r. zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski w Dekoracji Tortów Expo Sweet. Wygrana umożliwiła jej start w Mistrzostwach Świata w Dekoracji tortów w Mediolanie, gdzie zdobyła brązowy medal.
W lutym 2018 roku była członkiem jury w Mistrzostwach Europy w Dekoracji tortów Expo Sweet. W 2019 obroniła tytuł Mistrza Polski w dekoracji tortów, co ponownie zagwarantowało jej możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata w Mediolanie, gdzie tym razem zdobyła złoto i tytuł Mistrza Świata w dekoracji tortów! 

Barwne ilustracje do książki wykonała wspaniała fotografka Ezo Omeir, dzięki temu każdy rozdział to baśniowa opowieść przedstawiona w formie projektu cukierniczego. 

Recenzje:

" - Niektórzy artyści mają szczególny dar, który polega na wykorzystaniu swojej bogatej wyobraźni dla stworzenia świata cudów i magii, gdzie wszystko jest możliwe. Jowita jest jedną z takich artystek. Jej kreacje są niepowtarzalne i subtelne w piękny sposób. Ta książka jest odzwierciedleniem jej sztuki, wypełniona wskazówkami i technikami, które zainspirują Państwa i poprowadzą, niezależnie od tego czy są Państwo ekspertami czy dopiero początkującymi w dekorowaniu ciast i cukiernictwie". - Marta Hidalgo

-"Książkę, którą trzymacie w dłoniach, to nie tylko profesjonalny podręcznik do sugarcraftingu na najwyższy poziomie, ale również zbiór wspaniałych baśni. Baśnie te opowiadane są ręcznie robionymi figurkami i rysunkami, a wszystko to uwiecznione na zachwycających zdjęciach. Jest to zdecydowanie najpiękniejsza książka kierowana do miłośników cukiernictwa na całym świecie, jaką kiedykolwiek widziałem. "- Paweł Małecki


Książka została wydana w dwóch wersjach językowych - polskim i angielskim.
Cena 150 zł + koszty wysyłki
Zamówić ją można poprzez stronę 
https://jowitawoszczynska.com/premiera-ksiazki-kup/

Zamawiając książkę możecie otrzymać dedykacje od autorki!

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS