< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Joe Biden i Kamala Harris skromniej ugoszczą swoich gości!

Wydarzyło się2021-01-20

 

 

 
Niestety pandemia Covid-19 zakłóciła 100-letną tradycję wystawnego przyjęcia organizowanego tuż po zakończeniu uroczystości zaprzysiężenia nowego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Prezydent elekt Joe Biden oraz wiceprezydent Kamala Harris, ugoszczą swoich gości skromnym bufetem, by nie narażać ich na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem. 
 
Za dania odpowiedzialny jest szef  kuchni Robert Dorsey restauracji Bay Area z San Francisco, który postanowił zaserwować ulubione danie pani wiceprezydent Harris, gumbo z owoców morza, jest to zupa, która składa się z mocno aromatyzowanego, zagęszczonego bulionu, z mięsa skorupiaków, głównie kraba, selera, papryki i cebuli. 
Na przystawkę pojawi się ciasto krabowe w panierce panko z remuladą Cajun, a
na deser pudding bananowo-rodzynkowy z bourbonowym karmelem.

Wiemy również, że goście będą mogli napić się cenionego i wybornego chorwackiego wina, którego cena kształtuje się w wysokości 60-70 dolarów za butelkę. Wino pochodzi z winiarni  Benmosche Family Winery, która produkuje około 4000 do 5000 butelek Zinfandel i Dingac rocznie. Rodzina Mrgudic prowadzi winnice od 12 pokoleń, a na amerykański rynek trafiła dzięki współpracy z Amerykaninem, dyrektorem ubezpieczeniowym Robertem Benmasche. Winnica mieści się w malowniczym, pagórkowatym półwyspie Peljesac, w sąsiedztwie Dubrownika.
Rodzina Murgadic nie kryje zadowolenia z tak prestiżowej promocji chorwackich win, a czy przypadną one do gustu gościom Pana Prezydenta, dowiemy się w najbliższej przyszłości.
  
źródło: rollcall.com

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS