< WRÓĆ DO Niebawem

INTERGASTRAdigital - wirtualne targi od 08-10.03.2021

Niebawem2020-12-01

Targi w wersji on-line ze Stuttgardu !

 
INTERGASTRA, wiodące targi branży hotelarskiej i gastronomicznej, rozszerzają swoją ofertę o wirtualną arenę i opracowują cyfrowy format wydarzenia w tym zakresie. Od 08 do 10 marca 2021 roku uczestnicy INTERGASTRAdigital będą mogli zaprezentować swoje innowacje produktowe na platformie cyfrowej i przekazać swój know-how na szeroką skalę.
 
 
Ta wymiana wiedzy zostanie wsparta prezentacjami, forami dyskusyjnymi i prelekcjami. -„W tym trudnym czasie chcemy zaprezentować INTERGASTRAdigital jako forum, na którym nasi uczestnicy mogą wymieniać się wiedzą branżową. Naszym celem jest również zapewnienie wystawcom możliwości zaprezentowania swoich innowacji produktowych” - powiedział Stefan Lohnert, prezes Messe Stuttgart. Jednak cyfrowe formaty wydarzeń nie mogą zastąpić targów na żywo. INTERGASTRA jest i pozostanie głównym wydarzeniem dla branży hotelarskiej, restauracyjnej i gastronomicznej.
 - Dzięki INTERGASTRAdigital opracowaliśmy nowy format, który zawiera dużą liczbę usług online i uzupełni fizyczne spotkanie na INTERGASTRA 2022 w Stuttgarcie. Dlatego chcemy wirtualnie zjednoczyć branżę, a także wesprzeć ją w  w tym trudnym dla niej czasie ”
.
 
Program jest opracowywany wspólnie z oddziałem Niemieckiego Stowarzyszenia Hoteli i Restauracji (DEHOGA) w Badenii-Wirtembergii.INTERGASTRA łączy branżę. Jest to ważniejsze niż kiedykolwiek  wcześniej” - powiedział Fritz Engelhardt, Przewodniczący DEHOGA Baden-Württemberg. „DEHOGA Baden-Württemberg jest zaszczycona mogąc działać w tym przypadku jako promotor INTERGASTRA i będzie aktywnie kształtować program z naszą DEHOGA Online Academy”.
 
 
FLEET Events będzie również angażować się w INTERGASTRAdigital w 2021 r, jako partner merytoryczny i techniczny. -„Dzięki INTERGASTRA i Messe Stuttgart mamy nie tylko połączenie z CHEF-SACHE w Düsseldorfie i Wiedniu w 2021 r., ale także chcemy nieść pomoc branży gastronomicznej, w tych trudnych dla niej czasach i jako partner uczestniczymy w poszukiwaniach odpowiedzi na najbardziej palące nas tematy. Mamy również zamiar ściśle współpracować przy dalszym rozwoju naszej nowej, cyfrowej platformy eventowej o nazwie "xircus", na której zostanie wystawiony INTERGASTRAdigital. Z przyjemnością wnosimy nasz branżowy i cyfrowy know-how jako partner do tego projektu, "- powiedział Christoph Rénevier, dyrektor zarządzający FLEET Events.
 
INTERGASTRAdigita - wystartuje w dniach od 8 do 10 marca 2021 r. Branża będzie mogła prowadzić networking i prezentować innowacje produktowe na wirtualnej arenie - platformie. Oprócz wirtualnej wystawy, centralnym punktem INTERGASTRAdigital będą wydarzenia dotyczące kluczowych tematów targów INTERGASTRA: „Kuchnia i żywność”, „Meble i zastawa stołowa”, „Usługi i IT”, „Kawa i słodycze”, „Napoje”, "GELATISSIMO ”i OUTDOOR.AMBIENTE.LIVING.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.messe-stuttgart.de/intergastra.

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS