< WRÓĆ DO Niebawem

#ZamówNaŚwięta.pl- Akcja wspierająca gastronomię !

Niebawem2020-12-01

Opublikuj swoją ofertę w specjalnej bazie !

Ruszyła akcja „ZAMÓWNAŚWIĘTA.PL”, która podaje gastronomii pomocną dłoń w przedświątecznym sezonie. Wszystkie firmy oferujące catering świąteczny i noworoczny mogą bezpłatnie opublikować swoją ofertę w specjalnej bazie, a tym samym dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Akcja polega na uruchomieniu ogólnopolskiej bazy firm oferujących catering na wyjątkowe okazje. Obecnie trwa etap rejestracji w bazie firm oferujących catering świąteczny i noworoczny. Niebawem wystartuje strona www.zamownaswieta.pl skierowana do odbiorców końcowych – konsumentów poszukujących ofert idealnie dopasowanych do ich oczekiwań. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce użytkownicy sprawnie i szybko dotrą do szczegółów oferty. Będą mogli znaleźć m.in. te firmy, które oferują różnorodne diety, np. wegetariańską, wegańską, bezglutenową czy bez laktozy.

 

Rejestracja w bazie jest bezpłatna i zajmuje jedynie kilka minut. Zarejestrować się można pod adresem: https://forms.gle/genJ1Ur5fiLFj6mh8.

Koszty przygotowania i promocji akcji ponosi wyłącznie pomysłodawca i organizator akcji: Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów dla gastronomii.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS