< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Piotr Kamecki wiceprezydentem ASI !

Wydarzyło się2020-11-23
 
Nowym prezydentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów (ASI) jest William Wouters z Belgii. Piotr Kamecki, szef Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, został wiceprezydentem odpowiedzialnym za sprawy Europy. 
 
 
Nowy zarząd ASI został wybrany 17 listopada, podczas walnego zgromadzenia, przeprowadzonego online w warunkach pandemii. Wybory zostały przeprowadzone przy użyciu niezależnych platform wykorzystanych oddzielnie na potrzeby spotkania członków ASI oraz samego głosowania, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i bezstronności.
 
Wybory odbywają się co 3 lata, dotychczasowy prezydent, Andrés Rosberg z Argentyny, ustępuje po trzyletniej kadencji, rozpoczętej w czerwcu 2017 roku. 
„Będziemy działać na rzecz dobra ASI jako wspólnoty i jako instytucji”, powiedział - William Wouters po ogłoszeniu wyników wyborów. „Jednym z naszych strategicznych założeń na najbliższe trzy lata jest wprowadzenie czytelnych i jednakowych standardów edukacji i certyfikacji sommelierów”, dodaje Piotr Kamecki.
 
Wielkie gratulacje dla prezydenta SSP i wiceprezydenta ASI! Zwycięstwo Piotra w wyborach to także docenienie działań, które podejmuje Stowarzyszenie Sommelierów Polskich na rzecz pozycji zawodu sommeliera w Polsce.  
 
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS