< WRÓĆ DO Nowości produktowe

McCain z nowymi produktami w stylu STREETFOOD

Nowości produktowe2020-12-03

#StreetFood w Twoim Domu

Producent mrożonych wyrobów ziemniaczanych McCain jest znany z wielu powodów. Jednym z nich jest podążanie za trendami i ciągłe unowocześnianie portfolio produktów. Oferuje konsumentom produkty o wyjątkowej gamie smaków, proste w przygotowaniu, którymi można się delektować w zaciszu domowym. Obecnie marka McCain wprowadza na rynek innowacyjne produkty STREETFOOD, które odpowiadają najnowszym trendom, zapewniają wyjątkowe doznania smakowe i nowoczesne okazje konsumpcyjne w domu. Nowa linia składa się z frytek w trzech stylowych odsłonach i skierowana jest głównie do młodych ludzi, którzy cenią dobre jedzenie i chętnie próbują nowych produktów.

StreetFood najlepiej smakuje w domu

Innowacyjne, nowoczesne i unikalne ... Właśnie takie są nowe frytki Streetfood McCain, które oferują konsumentom nowy wymiar wrażeń kulinarnych, wyjątkowe doznania smakowe i stylowe opcje serwowania potraw w domu dla siebie i przyjaciół. Dzięki nowej linii produktów, firma McCain odpowiedziała na zapotrzebowanie konsumentów, pragnących przygotowywać w domu wysokiej jakości dania, które dotychczas znali z restauracji, pubów czy ulicznych foodtrucków.

„Nowa linia produktów streetfood McCain skierowana jest do młodych ludzi, którzy lubią doświadczać czegoś nowego. Frytki są idealnym poczęstunkiem dla niespodziewanych gości, świetnie sprawdzą się jako przekąska podczas beztroskich chwil z przyjaciółmi. Z pewnością będą doskonałym wyborem dla konsumentów, na zakupach inspirowanych wyjątkowymi okazjami oraz świetnym narzędziem dla detalistów, pragnących unowocześnienia gamy produktów mrożonych” - mówi Jacek Kuśmierski, Dyrektor Sprzedaży ds. detalu, McCain Retail Polska. Wszystkie trzy nowości streetfood posiadają certyfikat Vegan Europejskiej Unii Wegetariańskiej.

 

CRISPERS

Absolutną nowością są frytki CRISPERS, cięte z całych ziemniaków w kształt V, karbowane i ze skórka. Ekstra chrupiące – idealnie nadają się do stylowego podawania solo, z sosami lub dipami, bądź jako dodatek do wykwintnego dania głównego. Marka McCain gwarantuje ich pierwszorzędną jakość i wspaniały ziemniaczany smak. Produkt oferowany w nowoczesnym opakowaniu, odpowiadającym aktualnym trendom oraz zapotrzebowaniu konsumentów na stylowe, wysokiej jakości produkty.
SKIN ON FRIES

Frytki McCain SKIN ON FRIES wyróżniają się niepowtarzalnym, rustykalnym wyglądem i pysznym ziemniaczanym smakiem. Są stworzone na specjalne okazje i mogą być podawane na wiele sposobów. Oryginalna receptura frytek Skin on fries zapewnia chrupiące doznania z każdym kęsem.

 

FRI’STYLE

Ulubione przez Polaków frytki FRI’STYLE to gwiazda w portfolio McCain. Wyjątkowo chrupiące brzegi i miękki ziemniaczany brzuszek zapewniają wspaniałe doznania kulinarne. Dzięki unikalnemu kształtowi litery U, frytki Fri’Style mogą być używane jako „jadalne łyżeczki” w połączeniu z sosami i dipami. Teraz w nowej recepturze, jeszcze bardziej chrupiące i w nowoczesnym opakowaniu!
Więcej informacji o firmie McCain można znaleźć na stronie www.mccain.pl

* * *

McCain to firma z 60 letnią tradycją, jest największym na świecie producentem frytek, mrożonych przetworów ziemniaczanych oraz przekąsek na bazie sera, warzyw i mięsa. Misją jest dostarczanie produktów o niezmiennie najwyższej jakości, poznanie i zrozumienie rynku, zapewnienie najnowszych rozwiązań technicznych i agrarnych, ustawiczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Co trzecia frytka zjadana na świecie pochodzi z fabryk McCain! Firma posiada 53 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na 6 kontynentach i sprzedaje swoje wyroby w 160 krajach. Na polskim rynku McCain działa od 1993, zaś w 1999 roku ruszyła polska fabryka McCain zlokalizowana w Strzelinie koło Wrocławia. Jest to jedna z najnowocześniejszych inwestycji firmy w Europie.

McCain oferuje wysokiej jakości produkty z ziemniaków zarówno konsumentom indywidualnym, jak i partnerom handlowym z branży gastronomicznej.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS