< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Czas na rybę - zakończono konkurs kulinarny !

Wydarzyło się2020-10-05

Opolski karp w wielu odsłonach !

W dniach od 03- 04 października w malowniczym Zamku Książęcym w Niemodlinie odbyła się III edycja konkursu kulinarnego dla młodzieży szkół gastronomicznych oraz profesjonalistów -"Czas na rybę". 
 
Współorganizatorem konkursu jest opolski Szef Kuchni - Kamil Klekowski. Nadzór merytoryczny nad Konkursem, w ramach przyznanego patronatu, sprawuje stowarzyszenie Euro-Toques Polska.

"Czas na rybę"- to profesjonalny Konkurs kulinarny, organizowany przez Rybacką Lokalną Grupę Działania "Opolszczyzna". Konkurs odbywa się zawsze w pierwszy weekend października, podczas Wojewódzkiego Święta Karpia Opolskiego. Jednak w tym roku z powodu epidemii koronawirusa zrezygnowano z organizacji dużego Święta i podzielono wydarzenia na kilka mniejszych. 
W konkursie dla profesjonalistów udział wzięło sześć drużyn, którzy przygotowali dania główne z karpia opolskiego, świeżego oraz sera koziego z gospodarstwa Kozi Dar z Chudoby.  
 
Decyzją jury :.
I miejsce - Norbert Koch i Jan Krawczyk z Bursztynowa Bistro z Warszawy
Potrawa: Szafirowy Karp
 
 
 
 
II miejsce -Tomasz Mielniczuk i Tadeusz Węcławik z Gościniec Pod Lasem ᴴᵒᵗᵉˡ & Za Kulisami (Grabowce Dolne i Lublin)
Potrawa: Karp z sernikiem, sałatką z czerwonej porzeczki, sos na bazie maślanki z esencją laurową
 

 
III miejsce- Marek Filimowski i Szymon Tomaka z Grand Hotel Boutique z Rzeszowa
Potrawa: Filet z karpia podany z kulebiakiem, terriną rybną, kozim serem i galaretką z buraka w towarzystwie sosu kurkowego
 
 
Wyróżnienia
- Arkadiusz Dziakowski i Mariusz Drałus z Restauracja Agawa z Wrocławia
Potrawa: Opolski karp podany na trzy sposoby, z pianą z koziego sera oraz chipsem ze skóry karpia
- Dawid Jędrzejczyk i Tobiasz Nowak z Art Hotel z Wrocławia
Potrawa: Karp/ babeczka serowa/ podgrzybek/ ziemniak/ koper
- Bartosz Lenda i Patryk Studziński z Radisson Blu Hotel, Krakow
Potrawa: "FUMUS"
 
Gratulujemy wszystkim Uczestnikom !!!
Nagrody za pierwsze 3 miejsca zostały sfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego. 
Nagrody za miejsca 4-6 zostały sfinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. 
 
Potrawy oceniało JURY w składzie:
 
JURY DEGUSTACYJNE
- Marcin Soból - Przewodniczący 
- Krzysztof Szulborski
- Jarosław Usiciński
- Jean Bos
- Kurt Scheller
- Wojciech Harapkiewicz
 
JURY TECHNICZNE
- Bartosz Peter
- Tomasz Smoczyk
 
 
JURY VIP 
- Justyna Osiecka-Sułek - Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
- Marek Adamus - Członek Zarządu Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna"
 
Pierwszego dnia konkursu startowała młodzież ze szkół gastronomicznych, oni również musieli przygotować dania z karpia i sera koziego, dodatkową konkurencją było wypatroszenie świeżej ryby pod okiem jurorów.

Wyniki Konkursu Czas na rybę dla Uczniów Szkół Gastronomicznych  - 3 października 2020 roku.
 
I miejsce 
Drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych (Technikum nr 2) z Wodzisława Śląskiego, w składzie Anna Elsner i Sylwia Smyczek.
Zespół zwyciężył po raz drugi z rzędu! 
Potrawa: Karp pod pierzynką maślaną, w towarzystwie roladki rybnej, jesiennych warzyw i grzybów oraz sosu estragonowego
 
 
 
II miejsce
Drużyna z Zespołu Szkół Gastronomicznych (Technikum nr 9) z Wrocławia, w składzie: Wiktoria Madaj i Jakub Januszkiewicz
Potrawa: karp/ suflet serowy/ czarna soczewica/ mus z awokado/ ogórek kompresowany/ słoma z pora/ sos muślinowy
III miejsce 
Drużyna z Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa w składzie Sebastian Jawor i Karol Słowik
Potrawa: Karp/ kozi ser/ kaszanka/ marchew/ burak/ cebula czerwona/ szczypiorek
 
Wyróżnienia
- Drużyna z Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim w składzie: Piotr Kubiak i Wiktoria Szymczykiewicz
Potrawa: Karp w zielonej odsłonie
- Drużyna z Zespołu Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej z Wałbrzycha, w składzie: Filip Podwojewski i Bartłomiej Mikulski
Potrawa: Karp opolski/ pianka kozia/ piklowane warzywa/ puree dyniowe
- Drużyna z Zespołu Szkół nr 1 w Kluczborku, w składzie: Aleksandra Kordecka i Jessica Reszczyńska
Potrawa: Karp smażony, placek buraczano-ziemniaczany z orzechami, emulsja z twarogu koziego, pieczona dynia, smażone kurki, "ziemia pietruszkowa"
  
Gratulujemy wszystkim Uczestnikom !!!
Nagrody za pierwsze 3 miejsca zostały sfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego. 
Nagrody za miejsca 4-6 zostały sfinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. 
 
 
Potrawy oceniało JURY w składzie:
 
JURY DEGUSTACYJNE
Krzysztof Malinowski - Przewodniczący 
- Maria Politowicz 
- Michał Proc 
- Wojciech Rabiega 
- Walentyna Jałocha 
 
JURY TECHNICZNE
- Leszek Kawa 
- Marcin Kosmala
 
JURY VIP 
- Arkadiusz Głąb - Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
- Marek Adamus - Członek Zarządu Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna"
 
 
 
 
Fot: Good Lookin Food
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS