< WRÓĆ DO Niebawem

Poland 100 Best Restaurants Awards 2020 – zmiana terminu !

Niebawem2020-08-11

Uroczysta Gala odbędzie się w październiku 2021

Organizatorzy Poland 100 Best Restaurants ogłosili, że tegoroczna Gala połączona z premierą Przewodnika, która miała się odbyć 26 października 2020 roku w Hotelu Żubrówka w Białowieży została przełożona i odbędzie się 22 lutego 2021 roku. Miejsce pozostaje bez zmian.
 
Jak podkreślają organizatorzy, w dobie pandemii nie było możliwości przeprowadzenia rzetelnej oceny restauracji co mogłaby mieć negatywny wpływ na ostateczny kształt listy i ogłoszenie zwycięzców X edycji Poland 100 Best Restaurants 2020.
 
Musimy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim gościom Gali. Obecna sytuacja wpłynęła na zaplanowane na październik rozdanie nagród oraz wydanie Przewodnika w którym mogły by się znaleźć nie aktualne dane związane niestety z rotacją szefów kuchni w restauracjach bądź ich zamknięciem – powiedział Cezary Wołodko twórca listy Poland 100 Best Restaurants.
 
Od września inspektorzy ruszają w trasę aby przeprowadzić ocenę restauracji Obostrzenia podyktowane przez rząd wymagają również nowego spojrzenia na menu i organizację pracy w restauracjach. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping – dodaje Cezary Wołodko.
 
O POLAND 100 BEST RESTAURANTS
 
Poland 100 Best Restaurants 2020 - akcja rekomendacji a zarazem Przewodnik po najlepszych restauracjach i karczmach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Oficjalne wręczenie nagród i ogłoszenie listy POLAND 100 BEST RESTAURANTS odbywa się podczas Gali Poland 100 Best Restaurants Awards.
 
Nagrody są przyznawane w KATEGORII NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w czterech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce, GRAND AWARD – 3 widelce oraz GRAND AWARD+ - 3 widelce plus. Przyznawane są również nagrody specjalne m.in. dla szefa kuchni roku, osobowości kulinarnej roku, szefa kuchni jutra, kucharza odkrycia roku, najlepszego programu kulinarnego.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS