< WRÓĆ DO Niebawem

XVII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy Mikołajki 2020

Niebawem2020-09-04

Zapraszamy wszystkich żeglarzy... odkrywców... hotelarzy....

Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII organizują Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbędą się w dniach 23 – 25.09.2020 r., tradycyjnie w Hotelu Amax w Mikołajkach, a do udziału w zabawie i kolejnej przygodzie pod żaglami zapraszają wszystkich Żeglarzy... Odkrywców... Hotelarzy....

 

Tegoroczne regaty rozpoczną się w środę 23 września podczas kolacji grillowej, a ich uroczyste otwarcie i podsienie bandery nastąpi w czwartek o godz. 9.00 przy marinie Hotelu Amax. Po zakończonych wyścigach organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników spotkania na uroczysta kolację, na której ogłoszone zostaną wyniki regat oraz wręczone zostaną puchary i nagrody. Podczas całego pobytu nie zabraknie dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.

 

„Regaty Hotelarzy to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, ożywionych dyskusji i wzajemnego wsparcia. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie pozwoli wszystkim nabrać dystansu do wyjątkowo trudnej dla branży hotelarskiej rzeczywistości związanej z pandemią koronawirusa i w czystym duchu przyjaźni, stanąć do sportowej hotelarskiej rywalizacji na brzegu Jeziora Mikołajskiego”-mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Fundacji.

 

Rok ten dla naszej branży jest niezwykle trudny i wymagający, tym bardziej nie możemy się poddać i osiąść na mieliźnie codziennej, trudnej rzeczywistości.

Tak jak powiedział Oliver Wendell Holmes: Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawiać kotwicy i tym cytatem chcemy w tym roku zaprosić wszystkich hotelarzy do udziału w regatach”- dodaje Elżbieta Lendo.

 

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji można uzyskać w Fundacji Harmony Hotels: info@harmonyhotels.pl, tel. 600-490-764.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS