< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Sztuka Przetrwania Konferencja Kryzysowa online– MADE FOR Restaurant 2020 zakończona !

Wydarzyło się2020-05-15

Kryzysowa Konferencja Made For Restaurant 2020 przyniosła wiele odpowiedzi !

Ile restauracji się otworzy i jak zmieni się rynek gastro?
 
W poniedziałek 18 maja rozpocznie się III etap odmrażania gospodarki, w ramach którego zniesione zostaje zawieszenie działalności lokali gastronomicznych. 64% restauracji planuje otworzyć się dla gości już na początku przyszłego tygodnia, 34% jeszcze się z tym wstrzyma. Taka wiedza płynie z ankiety przeprowadzonej 12 maja wśród uczestników Konferencji Kryzysowej – MADE FOR Restaurant 2020. Z tego grona 72% restauratorów chce zmienić menu na krótsze i prostsze, przy czym prawie 63% z nich nie widzi potrzeby obniżania cen serwowanych dań. Dla aż 95% uczestników okres lockdownu będzie powodem do zmiany sposobu zarządzania finansami w firmie.
 
Jeszcze przez 30 dni można oglądać i korzystać z materiałów, prezentacji, wywiadów i aktualności z konferencji MADE FOR Restaurant, która odbyła się 12 maja w formule on-line. Warto, ponieważ wirtualne, kryzysowe spotkanie polskiej i światowej gastronomii dało nam obraz sytuacji, w jakiej w tej chwili znajdują się liderzy rynku wraz z całą branżą, a także nastrojów, jakie temu towarzyszą. Okazuje się, że mimo kryzysu w branży HORECA dominuje optymizm i wiara w szybką poprawę koniunktury.
 


Nastroje te potwierdzają wirtualne wędrówki po mapie gastronomicznego świata (odwiedziliśmy m.in. Włochy, Rosję, Wielką Brytanię, Słowenię i Danię). Podczas przekazu z Chin dowiedzieliśmy się, że tamtejszy rynek gastronomiczny, działający od dwóch miesięcy, w pełni rozkwita biznesowo.

To bardzo dobry znak dla naszych restauracji, barów i kawiarni, które powracają do pracy już za kilka dni.
 
Ogólnopolska Konferencja Kryzysowa dla Gastronomii wyposażyła stojącą u progu wznowienia działalności branżę HORECA w holistyczną wiedzę i praktyczne porady, między innymi z zakresu finansów, zarządzania, prawa i psychologii biznesu.
 
W poniedziałek gastronomia startuje na nowo. Staraliśmy się przygotować naszych uczestników do nowego otwarcia: nowy biznes plan, nowi liderzy, nowi goście, nowe technologie, czyli NOWI MY. Potraktujmy czas pandemii, jak czas na porzucenie tego, co nam w biznesie wadziło i spowalniało nas. Teraz już tylko do przodu! – mówi Agnieszka Małkiewicz, prezes FOR Solutions i pomysłodawczyni konferencji MADE FOR Restaurant.
 
Kryzysowe MADE FOR Restaurant 2020 to ponad 750 uczestników, 32 ekspertów, 7 gości z zagranicy, 14 specjalistów z różnych dziedzin w Radzie Programowej i ponad 8 godzin prelekcji, dyskusji i wywiadów. Było to pierwsze w historii tej branży przedsięwzięcie przygotowane na tak szeroką skalę.
 
Nie pamiętam tak skondensowanej i interesującej konferencji gastro.”
 
„Dziękuję za dzisiejsze wydarzenie. Napełniło nas wiedzą i mega dawką optymistycznego patrzenia na najbliższą przyszłość.”
 
„Oglądałem dziś, słuchałem oraz znajdowałem odpowiedzi i wskazówki!”
 
To tylko kilka opinii, jakie przeczytać można było w mediach społecznościowych po zakończeniu Konferencji.
 
W związku z ogromnym zainteresowaniem merytoryką MADE FOR Restaurant 2020 on-line, organizator, agencja FOR Solutions, zdecydowała się przedłużyć możliwość rejestracji i korzystania z wszystkich materiałów do 11 czerwca 2020 roku. Rejestracja pozostaje bezpłatna dla mediów, restauratorów, firm cateringowych i kawiarni – ZAPRASZAMY !!!
 
Ogólnopolska Konferencja Kryzysowa dla Gastronomii nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie partnerów – z tego miejsca twórcy MADE FOR Restaurant 2020 bardzo serdecznie dziękują wszystkim za zaangażowanie!
 
Partnerem Strategicznym Ogólnopolskiej Konferencji Kryzysowej był Transgourmet, Selgros Cash&Carry.
 
Partnerzy Biznesowi: Aviko, Zakłady Tłuszczowe Kruszwica, MojStolik.pl, Skarby Serowara i Żywiec Zdrój.
 
Partnerzy Merytoryczni: Akademia Leona Koźmińskiego, Instytut Kulinarny Transgourmet, Kancelaria Adwokacka Piotr Wojciechowski i Blog: Prawo z Restauracji
 
Partnerzy Medialni: Finebite, Food&Friends, GastroWiedza.pl, Hotelarz, In Your Pocket, KUKBUK, Magazyn Gourmet, NewsGastro.pl, Papaja.pl, Poradnik Restauratora, Przegląd Gastronomiczny, Restauracja, Smażymy i Szef Kuchni
 
Więcej informacji o Konferencji Kryzysowej oraz o planowanych wydarzeniach w ramach MADE FOR Restaurant - na stronie https://forsolutions.pl/konferencje-gastronomiczne/
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS