< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Sanfine- bezpieczeństwo, ochrona i dezynfekcja

Nowości produktowe2020-05-11

Produkty potwierdzone certyfikatami ISO 

Fine Dine to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, część międzynarodowej grupy, której celem i misją jest produkcja i sprzedaż poprzez sieć dystrybutorów najwyższej jakości rozwiązań dla branży gastronomicznej. Tysiące zadowolonych klientów potwierdzają, że kompleksowa oferta zaspokaja różnorodne potrzeby hoteli, restauracji, barów i firm cateringowych.
 
 
Rozprzestrzenianie się COVID-19 na świecie wymusza wprowadzenie modyfikacji w zachowaniu się ludzi, jak również ich interakcji, a także nowe, bardziej restrykcyjne zasady higieny i bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów Fine Dine przedstawia kompletną ofertę produktów z kategorii higiena i ochrona marki Sanifine, które pomogą Wam w ponownym otwarciu firmy w nowej rzeczywistości, a także zachowaniu reżimu sanitarnego w handlu i usługach według aktualnych rekomendacji.
 
Wysokiej jakości produkty Sanifine w zakresie utrzymania czystości, higieny i ochrony pracowników znajdują szerokie zastosowanie w restauracjach, hotelach, szkołach, sklepach, zakładach przemysłowych, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej.
 
Produkty Sanifine spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą, a potwierdza to certyfikat jakości ISO 9001: 2015 wydany przez międzynarodową jednostkę certyfikującą.
 
 
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i gości.

Zapoznaj się z kompletną ofertą produktów marki Sanifine z kategorii higiena i ochrona potrzebnych do planowania otwarcia lokali gastronomicznych i hoteli według aktualnych rekomendacji z zachowaniem reżimu sanitarnego.
 
 
 
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i gości: https://bit.ly/3fCAtsU
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS