< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Essity wspiera walkę z COVID-19

Wydarzyło się2020-04-19

Essity przekazała 200 tys. dolarów na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia !

 
 
Tork, marka należąca do Essity, angażuje się w walkę z COVID-19 organizując dostawy potrzebnych artykułów. Firma przekierowała swoją produkcję, koncentrując się na wytwarzaniu towarów, na które jest obecnie największe zapotrzebowanie. Essity nieustannie chroni zdrowie swoich pracowników i klientów. W tej nowej rzeczywistości, priorytetem firmy jest dbanie o bezpieczeństwo. Oznacza to podjęcie dodatkowych działań, aby wspólnie tworzyć rozwiązania i wspierać osoby najbardziej narażone.
 
Firma Essity przekazała 200 tys. dolarów na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia, aby pomóc zapobiegać rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19 oraz wesprzeć prace nad szczepionką. W ramach inicjatywy WHO dotyczącej bezpieczeństwa pacjenta oraz współpracując z lokalnymi władzami, firma aktywnie promuje znaczenie zaopatrzenia opieki zdrowotnej.
 
Essity bierze udział w szeregu inicjatyw wspierając szpitale i pracowników służby zdrowia w wielu krajach:
 
· W Szwecji dział ds. Badań i Rozwoju Essity rozpoczął produkcję masek dla odwiedzających, a we współpracy z przedstawicielami szwedzkiego rządu, firma zaczęła wytwarzać specjalistyczne maski ochronne przeznaczone dla służby zdrowia. Pierwszym celem firmy jest wyprodukowanie trzech milionów masek chirurgicznych.
 
· We Włoszech Essity wsparła lokalne szpitale przekazując 51 600 artykułów wyposażenia ochrony osobistej, w tym maski, rękawiczki i okulary.
 
· Niemal 17 000 rolek papieru toaletowego Tork trafiło do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża i agencji Living Resources w Albany niosącej pomoc niepełnosprawnym.
 
· 44 palety z pieluchami dla dzieci i środkami do higieny intymnej dla kobiet zostały przekazane uchodźcom na greckiej wyspie Lesbos.
 
· Dostawy czyściw i papieru toaletowego o wartości ponad 20 000 złotych zostały przekazane we współpracy z klubem GKS Jastrzębie do szpitali na Śląsku.
 
Na stronie internetowej marki Tork stale aktualizowane są informacje dotyczące COVID-19 i sposobów skutecznej ochrony przed wirusem:
 
W jaki sposób mogę zapewnić zdrowie sobie i moim pracownikom?
  • Często myj ręce wodą i mydłem, następnie dokładnie osusz je ręcznikiem papierowym.
  • Jeśli nie masz dostępu do mydła i wody, zdezynfekuj swoje ręce przy użyciu preparatu na bazie alkoholu.
  • Podczas kasłania lub kichania zasłaniaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, następnie natychmiast wyrzuć chusteczkę i umyj ręce.
  • Unikaj bezpośredniego kontaktu z osobą, która ma gorączkę i kaszel.
  • Jeśli masz gorączkę, kaszel i trudności z oddychaniem, niezwłocznie zasięgnij pomocy lekarskiej i poinformuj lekarza o swoich ostatnich podróżach.
  • Należy unikać spożywania surowych lub niedogotowanych produktów pochodzenia zwierzęcego. Podczas obróbki surowego mięsa, mleka lub produktów pochodzenia zwierzęcego należy zachować ostrożność, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego, zgodnie z dobrymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa żywności.
 
 
https://www.tork.pl/virus
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS